Home Nopietnāk Kulakovs atklāj drūmu versiju par nelaimi sava drauga pirotehniķa ģimenē Saulkrastos

Kulakovs atklāj drūmu versiju par nelaimi sava drauga pirotehniķa ģimenē Saulkrastos

1
Ekrānšāviņš no LNT Degpunktā
Ekrānšāviņš no LNT Degpunktā

Kā otrdien vēsta populārais izdevums “Privātā Dzīve”, komponists Juris Kulakovs, kurš bijis tuvs pirotehniķa Ilmāra Āboliņa draugs, Saulkrastos notikušo sprādzienu neuzskata par nelaimes gadījumu.

 

Kulakovam ir sava versija par 5.oktobrī Saulkrastu novadā notikušo sprādzienu pirotehniķa privātmājā, kurā gāja bojā viņš pats, sieva, nepilngadīgais dēls, meita un sievas māte. Komponists norāda, ka čaklā un darbīgā ģimene laikā, kad notika sprādziens (izsaukums uz notikuma vietu saņemts plkst. 20:32) parasti mājās neatradās. “Tajā visā ir kaut kas ļoti aizdomīgs,” izdevumam norāda Kulakovs, kurš veicis arī savu izmeklēšanu.

 

Komponista pašreizējās versijas par notikušo ir divas – konkurentu diversija vai Austrumu kaimiņu pasūtījums. Kulakovs norāda, ka viss nostrādāts rūpīgi, jo pilnībā uzlaista gaisā Āboliņa māja, bet kaimiņi skarti minimāli. Viņš uzskata, ka notikusi iepriekšēja novērošana.

 

Kulakovs stāsta, ka par Ilmāru kā pirotehniķi var teikt tikai to labāko, viņš vienmēr bijis ļoti uzmanīgs. Pirotehniķa draugs uzskata, ka kāds no malas varēja ko iešaut vietā, kur mājā tika glabāta pirotehnika, tur neesot bijuši ložu necaurlaidīgi stikli.

 

Ilmārs Āboliņš savulaik darbojies “Pērkonā” gan kā pirotehniķis, gan skaņu režisors, līdz viņa hobijs izaudzis par nopietnu biznesu. Kulakovs nolēmis sarīkot Āboliņu ģimenei atvadu koncertu baznīcā. Precīzs datums gan vēl nav zināms.

 

1 COMMENT

  1. Vienīgais pareizi domājošs cilvēks-gluži manas domas ! Tik prasmīgs un gudrs cilvēks,kā Āboliņa kungs nevarēja misēties,ne kļūdīties.Tas viss ,tad varēja notikt jau sen . Sirsnīgs paldies Kulakova kungam !!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.