Home Nopietnāk Vāc līdzekļus māsām, kuras ar dienas starpību zaudējušas abus vecākus

Vāc līdzekļus māsām, kuras ar dienas starpību zaudējušas abus vecākus

0

 

Līdzcilvēki palīdzējuši saziedot naudu bēru izdevumiem māsām, kuras oktobra sākumā īsā brīdī zaudēja abus vecākus, vēsta “Metro”.

 

Lielbritānijas iedzīvotāju Simonas (23) un Saškas (13) tētis un mamma nomira ar mazāk kā 48 stundu starpību. Mamma Adriana Dudova (45) jau vairākus gadus cīnījās ar vēzi, bet tēvam Lukam iepriekš sarežģījumi ar veselību netika novēroti. Tomēr 6.oktobrī viņš pēkšņi piedzīvoja sirdslēkmi un nomira. Dienu vēlāk cīņu ar vēzi zaudēja arī mamma…

 

 

Nepilngadīgā Saška bija spiesta pārcelties uz Pīterboro pilsētu pie māsas un viņas vīra Stīvena. Tieši viņš vietnē “JustGiving” atvēris ziedojumu lapu, kurā līdzcilvēki īsā brīdī bēru izdevumiem lūgto 6000 mārciņu vietā saziedojuši vairāk nekā 8000.

 

 

Stīvens raksta, ka meitenes nespēja atļauties bēres, kādas vecāki būtu pelnījuši. Viņas aizvien ir šokā un paies ilgs laiks, līdz zaudējuma sāpes norims. “Viņi mums atņemti daudz par ātru,” raksta Stīvens. Viņš apraksta Adrianu kā apbrīnojamu, rūpīgu un mīlošu māti un sievu, bet Luka bijis īsts džentlmenis, “laipns, stiprs un drosmīgs vīrs, kurš apgādāja ģimeni un darītu jebko viņu labā.”

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.