Home Nopietnāk Ingas dēlam bērnudārzā regulāri ‘uzšauj’ pa pakausi, sauc par muļķi un turamu...

Ingas dēlam bērnudārzā regulāri ‘uzšauj’ pa pakausi, sauc par muļķi un turamu krātiņā

1

Liepājnieces Ingas četrgadīgais dēliņš Damjens apmeklē bērnudārzu “Pienenīte”. Lai gan pēdējos gados audzinātājas tur mainījušās kā zeķes, dēls nav iebildis. Līdz brīdim, kad darbu ar bērniem uzsākusi jauna pedagoģe, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

 

Inga atklāj, ka dēliņš viņai stāstījis – audzinātāja iesitusi pa pakausi. Vairs nav stāstījis, kā gājis dārziņā, vien atbildējis ka “neko” un “es esmu muļķis”. Puika stāstījis, ka audzinātāja viņam norādījusi: “Tu nemāki krāsot, Tu nemāki zīmēt, Tu nemāki dziedāt” un mēdījusies. Tāpat viņš esot rauts aiz matiem un purināts. To varētu uztvert kā bērna fantāziju, ja vien mamma pati nekļūtu par liecinieci audzinātājas rupjajai attieksmei.

 

“Parāva manā priekšā bērnu aiz rokas, bija samulsusi, palika nedaudz sarkanīga. Pateikusi “Man no viņa šitās nīdēšanas galva sāp”, audzinātāja iegāja grupiņā.” Audzinātāja arī teikusi, ka dēls ir nevaldāms un nepaklausīgs, jātur krātiņā. Mammu pārsteidz bērnudārza vadītājas vienaldzīgā attieksme pret audzinātāju, no kuras iepriekšējās darba vietas Ventspilī arī neesot tās labākās atsauksmes.

 

Ko par to saka pati audzinātāja un atbildīgās iestādes, skatieties sižetā!

 

 

1 COMMENT

  1. Nu ziniet,kas ta par idioti ,tur strada,kas ta izturas pret bernu,es tiesam aizietu uz bernudarzu,un pasai iekrametu pa galvu,pavisam nopietni…….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.