Home Nopietnāk Zināms, kurš laimējis 161 208 eiro. Viņš pastāsta, ko ar naudiņu iesāks!

Zināms, kurš laimējis 161 208 eiro. Viņš pastāsta, ko ar naudiņu iesāks!

1
Pixbay
Pixbay

“Mana sieva ierasti SuperBingo rezultātus pārbauda internetā sestdienas vakarā. Arī 14.oktobrī, taču viņa nebija ievērojusi, ka 42.bumbiņa – un līdz ar to SuperBingo lielais laimests – ir mūsējais. Es to redzēju, bet gribēju, lai sieva pati rezultātu noskatās TV raidījumā,” trešdien “Latvijas Loto” stāstīja alūksnietis, kurš šajā spēlē laimēja 161 208 eiro.

 

“Liels pārsteigums un prieks jau ir, bet mēs esam nosvērti cilvēki, šo ziņu uztvērām samērā mierīgi.” Kungs ir ap 70 gadus vecs pensionēts celtniecības darbinieks, kurš SuperBingo spēlē kopš pašiem pirmsākumiem. “Vectēvam ir 3 klades ar pierakstītiem cipariem, kādus viņš savulaik izvēlējies,” stāsta līdzi atbraukusī mazdēla sieva. Kuponus krāj, un arī 14.oktobra laimīgie skaitļi jau iepriekš piedalījušies spēlē. “Mana vīra draugs bija pirmais, kurš mums paziņoja, ka Alūksnē reģistrēta kvīts laimējusi SuperBingo,” stāsta jaunā sieviete. “Atceros, ka mēs ar vīru noteicām – žēl, ka tieši šoreiz neesam piedalījušies, jo parasti spēlējam. Tikai vēlāk uzzinājām, ka vectēvs ir lielā laimesta ieguvējs.”

 

Sirmais kungs vēl nezina, kā laimestu izmantos. “Padalīšos ar bērniem, mazbērniem un mazmazbērniem – mēs esam kupla saime,” viņš vēl aizvien ir piesardzīgs, plānojot tēriņus, un saka, ka “zīle vēl nemaz neesot rokā”. Būšot tad, kad nauda būs kontā.

1 COMMENT

  1. Prieks, ka kārtējo reizi kādam atkal ir paveicies ! Un tad ,ikreiz , atceros : ,,Ikvienam roka jāpieliek ,lai lielais darbs uz priekšu iet !” Un tā nu arī es ,kopš pašiem pirmsākumiem pielieku savu roku (atvainojos -naudiņu )lai ik svētdienas rītu padarītu kādu laimīgāku .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.