Home Nopietnāk Vecrīgas ‘populārākās’ zagles kārtējais reids beidzas ar pazemojumu. VIDEO

Vecrīgas ‘populārākās’ zagles kārtējais reids beidzas ar pazemojumu. VIDEO

1

Septembra beigās “Degpunktā” jau stāstīja par kādu Vecrīgas zagli – sava aroda profesionāli, kura kameru priekšā pamanījās nozagt dārgu viedtālruni. Lai gan viņas identitāte visai ātri noskaidrota, sieviete tomēr nav ietupināta aiz restēm, jo ieradusies ‘darbā’ Vecrīgā vēlreiz. Šoreiz viņai viss beidzies ar pazemojumu.

 

Veikala “Mūs Mājas” vadītājs Dāvis manījis sievietes aprakstu soctīklos, un, izpētot sava veikala video novērošanas ierakstus, sapratis, ka viņa apzagusies arī pie viņa. Kādu dienu zagles medniekiem uzsmaidījusi laime – Dāvis pamanījis, ka zaglīgā kundze iennāk veikalā. Puisis sapratis, ka viņa par katru cenu jāaiztur. Tas izdevies un drīz klāt bijuši arī apsargi un policija.

 

Zagle bijusi labi “bruņota” – parastā veikala maisiņā ielikts vēl viens, ar foliju polsterēts. Dāvis pārbaudījis, ka preces ar tā saucamajiem pīkstuļiem var mierīgi iznest no veikala, signalizācijai pat neieskanoties. Iepriekš kundze Dāvja veikalā nozagusi 180 eiro vērtu kleitu.

 

Dāvis stāsta, ka nepatīkamākie bijuši brīži, līdz atbraukusi policija. Sieviete kritusi ceļos, mēģinot lūgties un iežēlināt apsargus, ka viņai atņems bērnus un būs jāsēž cietumā. Viņa aizvesta uz iecirkni, tomēr Dāvim nav pārliecības, ka sieviete, kura apzagusies neskaitāmos Vecrīgas veikaliņos, patiešām saņems kādu sodu.

 

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.