Home Nopietnāk Palīgā sauciens no organizācijas Bezvēsts.lv: Mīklaini pazudis ģimenes galva

Palīgā sauciens no organizācijas Bezvēsts.lv: Mīklaini pazudis ģimenes galva

0

45 gadus vecais rīdzinieks Dmitrijs Patrejevs pazuda bez vēsts Rīgā, Bolderājā. Zināms, ka izgāja no mājām pēc adreses Dzintara ielā, 105 (3. autobusa galapunkta apkārtnē) svētdien, 2017. gada 14. oktobrī starp plkst. 9 un 10 rītā, paņemot līdzi tikai mobilo telefonu, kurš joprojām strādā.

 

Pēdējo reizi redzēts ap plkst. 9, kad sieva izgāja uz pastaigu ar suņiem, viņš vēl bija mājās, bet kad viņa pēc stundas plkst.10 atgriezās, vīrs jau bija prom.

 

Mājās līdz šim nav atgriezies, uz telefona zvaniem neatbild, uz darbu nenāk un nekādu ziņu par sevi nav devis.

 

Pēc meitas teiktā, naudas maks, visi dokumenti, maksājuma kartes un pat atslēgas no darba un mājām, palika dzīvoklī. “Man ir sajūta, ka viņš izgāja no mājām uz mirkli, var būt ar kādu satikties, bet līdz šim neatgriezās”.

 

PAZĪMES: augums 185 cm, tievs, melni mati, brūnas acis. Bija ģērbies brūnā jakā, rūtainā kreklā, džinsu vai sporta biksēs un kājās bija melni zābaki. Īpašu pazīmju nav.

 

Aicinām atsaukties iedzīvotājus, kuri redzējuši vīrieti vai kuriem ir jebkāda informācija par viņa iespējamo atrašanās vietu. Lūdzam nekavējoties ziņojot pa tālruni 110 – policijai vai BEZVESTS.LV pa numuru 22 084 084.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.