Home Nopietnāk Kādas liepājnieces slimajam dēlam sarūpēta ekskursija pārvēršas murgā

Kādas liepājnieces slimajam dēlam sarūpēta ekskursija pārvēršas murgā

1

Kā otrdien vēsta portāls liepajniekiem.lv un laikraksts “Kurzemes Vārds”, kāda liepājniece un viņas mazgadīgais dēls piedzīvojuši ārkārtīgi nepatīkamu situāciju vietējā autobusā.

 

Viņas dēliņam pēc operācijas no rokas izņemtas šuves un, vēloties uzmundrināt bērnu, sieviete nolēmusi viņu aizvest uz Biznesa centru. Diemžēl viss beidzies ar iesniegumu policijā un sabojātu dienu.

 

6.A maršruta autobuss aizvedis viņus līdz Biznesa centram, tomēr monitorā bijusi lasāma informācija, ka galapunkts ir pieturā “Kapsēdes iela”. Šoferis sācis kliegt, lai visi kāpj ārā, bet sieviete ar dēlu palikuši sēžām. Tas šoferi sadusmojis ne pa jokam un viņš uzbrēcis: “Es tev teicu, kāp ārā, bļ…”, draudējis un lamājies. Tad ķēries pie vēl radikālākām metodēm, sagrābjot sievieti un grūžot durvju virzienā. Ja nebūtu pieturējusies, izkristu ar seju uz ielas seguma. Palikuši zilumi, tāpat saplēsta vējjaka.

 

To visu redzot, dēls sācis raudāt. Šoferis, lai gan bijis acīmredzams, ka nosaitētā roka ir nevesela – sagrābis viņu aiz rokām, un arī izmetis ārā. “Pret mums izturējās vēl sliktāk nekā pret bezbiļetniekiem, lai gan neko nebijām izdarījuši,” sieviete ir sašutusi. “Tā bija fiziska un emocionāla vardarbība gan pret mani, gan pret bērnu.”

 

Zīmīgi, ka atpakaļ viņiem nācies braukt ar to pašu autobusu. Lai gan cerējusi, ka šoferis būs nomierinājies un atvainosies, viņš nav izrādījis ne mazāko nožēlu. Sievietes mērķis ir ne tikai panākt, lai šoferi soda, bet arī norādīt uz problēmām šajā sistēmā. Nelaipno šoferi un viņa izturēšanos pret pasažieriem viņa bija ievērojusi jau agrāk.

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.