Home Nopietnāk Horoskops 16. oktobrim

Horoskops 16. oktobrim

0
pixabay.com
pixabay.com

 

Jauni izaicinājumi ir tev visapkārt. Neuztraucies par daudzām izvēlēm un iespējām. Ņem vērā savas emocijas un to, ka tās var mainīties. Planētu stāvoklis radīs iespējas jauniem piedzīvojumiem.

 

Auns

Mirkļa karstumā daudz kas var notikt nepareizi, tāpēc nerīkojies emociju iespaidā. Neļauj sevi nokaitināt un šādā stāvoklī nepieņem lēmumus, jo īpaši, ja runa ir par ilgtermiņa nākotnes plāniem. Labs laiks, lai izmēģinātu ko jaunu savā matu sakārtojumā. Dari ko jauku, negaidot neko pretī.

 

Vērsis

Izrunājies ar labu draugu par savām sajūtām un lietām, ko ilgi esi turējis sevī, tev nepieciešams no šīs nastas atbrīvoties. Iespējams, viņa atbilde nebūs tāda, kādu tu to gaidīji, taču uzklausi un padomā – varbūt tieši tas aizvedīs tevi pareizā virzienā. Iespējams, šodien ko ļoti vērtīgu tev pavēstīs cilvēks, kurš būs tērpies sarkanā.

 

Dvīņi

Pienācis laiks rīkoties ar saņemto informāciju, nevis to tikai liktu plauktiņā vēlākam laikam. Tu parasti nevēlies lekt notikumos, taču beidzot tas ir vajadzīgs, lai tu spētu virzīties uz priekšu, tā teikt – lec dzīves laivā un izbaudi arī viļņus. Ciparam četri būs liela nozīme tavā dienā šodien.

 

Vēzis

Ko mēs darītu bez tevis, Vēzi? Milzīgs paldies, ka tu spēj iedvest tik daudz prieka savu tuvāko cilvēku dzīvēs. Viņu novērtējums var nebūt tūlītējs vai pilnīgi, skaidrs, taču tas ir spēcīgs un ļoti noderīgs. Meklē iespējas kā plānot savu dienu – un ne tikai šo vienu. Skalā no viens līdz desmit, planētas un zvaigznes tev šodien prognozē septiņi.

 

Lauva

Tavas emocijas un garastāvoklis šodien solās būt tādi, ka varētu tevi nodēvēt par masu iznīcināšanas līdzekli, tāpēc esi piesardzīgs – domā, ko runā, kā runā un ko dari. Izmanto loģiku un rīkojies saprātīgi, citādi vari zaudēt ko ļoti dārgu. Paslēp sevi un savu sirdi no cilvēka, kurš tevi jau reiz ir sāpinājis.

 

Jaunava

Tev patīk būt sabiedrībā un šodien tu ar prieku varēsi  dalīties savās interesēs un iemācīties ko jaunu no citiem. Tas nāks tev par labu. Pie apvāršņa parādīsies jaunas iespējas, taču tev ieteicams nestrēbt karstu, bet apdomāt pieņemamo lēmumu. Lieliska diena, lai vilktu mugurā kaut ko zaļā krāsā.

 

Svari

Šodien mēģini pamanīt visu to, kas ir nevietā – gan realitātē, gan tavā prātā vai iztēlē. Šīs ietas var izsist tev pamatu zem kājām. Padomā par attiecībām, par mīlestību. Apdomā, kas ir pievilkšanās iemesls un, kāpēc šobrīd viss notiek tieši šādi un ne citādi. Rodi laiku sev un nebaidies to izmantot.

 

Skorpions

Atstāj savas četras sienas un atrodi motivāciju parādīties sabiedrībā, pievērst sev uzmanību! Kaut kas notiks, lai tavus ilgtermiņa mērķus padarītu stingrākus. Iegūsti spēku un emocijas caur jauniem darbiem, iespaidiem, jo īpaši, ja šobrīd dodies jaunās romantiskās attiecībās. Kaķis šodien varētu kalpot kā tavs garīgais vadītājs.

 

Strēlnieks

Tikai tas, ka kustini savas lūpas, nenozīmē, ka pasaki kaut ko svarīgu. Izvēlies savus vārdus šodien, nerunā emociju uzplūdā un nepasaki to, ko patiesībā nemaz nedomā. Iespējams, būs situācijas, kad tu gribēsi pateikt ļoti daudz, bet Marss iesaka labāk paturēt savu mēli aiz zobiem. Dāvā sev enerģiju vairāk ieklausoties tajā, ko saka citi. Atlīdzība par to būs lieliska!

 

Mežāzis

Mežāzi, dzīve ir lieliska, un tā tas ir, neraugoties uz to, ka pēdējā laikā tev gadījušās dažādas problēmas. Patiesībā arī kļūdas var sēt lieliskas laimes sēklas. Mēģini kaut ko mācīties no tā, kas jau bijis. Ieklausies, ja kāds tev kaut ko pamāca. Mēģini pagatavot ēdienu, kam vari pievienot labi daudz ķiploku!

 

Ūdensvīrs

Tu šodien spēsi trāpīgi izdarīt visu, kas tev saplānots, tāpēc varēsi lieliski virzīties uz priekšu. Labāk varēsi justies, ja uz brīdi pamainīsi vidi – pārmaiņas nāks par labu, piemēram, dodies pastaigā. Ja tevi kaut kas uztrauc, nokārto to – negaidi! Izmanto svaiga gaisa sniegto iedvesmu!

 

Zivis

Nebaidies pateikt kādam to, kas viņam jāzina. Tavi instinkti darbojas! Ja nepieciešams – konfrontē savu neseno ienaidnieku un nebaidies no viņa autoritātes – tam nav jēgas, šajā brīdī jūs esat līdzīgs ar līdzīgu. Šodien koriandrs būs tava spēka garšviela – izdomā, ko pagatavot , lai to pievienotu.

 

Brīnišķīgu dienu!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.