Home Nopietnāk Zēns nedēļu neapmeklēja skolu. Rīgas pašvaldības policistus viņa mājās sagaida nepatīkams skats

Zēns nedēļu neapmeklēja skolu. Rīgas pašvaldības policistus viņa mājās sagaida nepatīkams skats

0

 

Par kādu visai nepatīkamu gadījumu vēsta Rīgas pašvaldības policija.

 

12. oktobrī pulksten 11.00 Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no Rīgas sociālā dienesta darbinieces par bērnu, kurš nedēļu nav apmeklējis skolu. Ziņotāja piebilda, ka bērna vecāki, iespējams, ilgstoši ir alkohola reibumā.

 

Notikuma vietā sociālā dienesta darbiniece paskaidroja, ka ar kolēģi devusies apraudzīt redzeslokā esošo ģimeni. Dzīvokļa durvis atvēruši manāmi iereibuši vecāki. Fakta konstatēšanai nolemts izsaukt policiju.

 

Bērna tēvam veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņš ir 3,20 promiļu reibumā. Brīdī, kad bērna mātei bija jāveic alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā, viņa no tās atteicās. Sieviete aizturēta un nogādāta Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā, kur viņai konstatēts 3, 33 promiļu reibums.

 

Apskatot bērnu, ievērots, ka viņam acs rajonā ir sasitums. Jautājot, kā viņš sasitumu guvis, puika apgalvoja, ka skolā sakāvies ar citu skolnieku. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki, kuri nolēma zēnu nogādāt ārstniecības iestādē plašākiem izmeklējumiem.

 

Sastādīts lēmums par zēna nošķiršanu no vecākiem. Bērns pēc nepieciešamajām pārbaudēm policistu pavadībā nogādāts krīzes centrā.

 

Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem, kā arī Rīgas bāriņtiesas speciālistiem izvērtēšanai.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.