Home Nopietnāk Pazudušais Rihards atrasts, bet mājās diemžēl nav atgriezies

Pazudušais Rihards atrasts, bet mājās diemžēl nav atgriezies

0

 

Ar pilngadīgu cilvēku, kurš izsludināts bezvēsts prombūtnē un pēc tam atrasts, situācija nav tik vienkārša, ja viņš nevēlas kontaktēties ar tuviniekiem. To pierāda nupat pazudušā un drīz vien atrastā Riharda Leimaņa gadījums, vēsta portāls jauns.lv

 

Portāls Delfi.lv jau piektdienas vakarā ziņoja, ka policisti Rihardu atraduši sveiku un veselu. Tomēr izrādās, ka vēl diennakti pēc atrašanas puisis nav atgriezies mājās, un ģimenei nav nekādu ziņu, kur viņš uzturas.

 

Policijā norada – ja puisis vēlēsies, pats sazināsies ar radiniekiem. Riharda māsa Zita jauns.lv atklāj, ka neko vairāk nezina, vien to, ka mediji ziņojuši – brālis atrasts. Viņa uzskata, ka Rihards izvēlējies no visiem pazust. Atvienojis visus sakarus, soctīklus nav apmeklējis. “Iespējams, grib pārdomāt savu dzīves gājumu…” Tuvinieki ļoti gaida Rihardu mājās.

 

Jau vēstīts, ka Rihards 9.oktobrī izgāja no mājām Rīgā, Jēkabpils ielā, lai dotos pie drauga. Nākamajā dienā Rihardam bija jādodas uz Nīderlandi, kur bija sarunāts darbs. Tomēr puisis ar darba devēju nesazinājās. Pēdējo reizi bija redzēts 10.oktobra vakarā Elizabetes ielas rajonā.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.