Home Nopietnāk Par 250 eiro vērta ‘Audi’ iegādi invalīdu ģimenei Ozolniekos atņem pabalstus

Par 250 eiro vērta ‘Audi’ iegādi invalīdu ģimenei Ozolniekos atņem pabalstus

2

 

3.grupas invalīds Armands ģimenei iegādājies vecu automašīnu “Audi 80”, kas izrādījusies liela kļūda. Nu Ozolnieku novada dome viņiem vairs nepiešķir dažādus pabalstus un arī trūcīgo statuss vējā, vēsta LTV raidījums “4.studija”.

 

Ģimenei ar ienākumiem ir paknapi, jo Armands spēj strādāt nedaudz, bet sievas vienīgie ienākumi ir invaliditātes pensija 122 eiro mēnesī. Ja līdz šim pašvaldība daļēji apmaksāja arī ārstu pakalpojumus un medikamentus, arī tas viss ir zudis.

 

Armands likvidējis savu 1989.gada “VW Golf”, kura uzturēšanai vairs nepietiek līdzekļu, un par 250 eiro nopircis 1990.gada “Audi 80”, kurš tāpat ir jāremontē un šobrīd stāv pie mājas.

 

Valdības noteikumi ir stingri – pabalsta saņēmējam nedrīkst piederēt neviens transporta līdzeklis, tiesa pašvaldība gan maksājot arī tad, ja ilgāk par 12 mēnešiem jau piederējis viens transportlīdzeklis.

 

Situācija gan nav pilnīgi bezcerīga, jo Sociālā dienesta vadītāja aicina ģimeni atnākt un pārrunāt situāciju. Iespējams, lietas labā tomēr var ko darīt.

 

 

2 COMMENTS

  1. Es;strādājošs nevaru pat iegādaties auto par 250 e. …ja viņi var, loģiski pabalstus nost!

  2. Njāāā……Un man ar savu lēkājošo sirdi strādājot,nodokļi aiziet tādiem,kuri jau gadiem nestrādā.Štrunta,ka auto maksā lēti,uzturēšana arī maksā.Bet to var atļauties,ja ne par ko nav jāmaksā.Liekēži.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.