Home Nopietnāk Horoskops 14. oktobrim

Horoskops 14. oktobrim

0
Pexels
Pexels

 

Mēģini rast spēku šodien, īpaši rīta stundās. Meklē cilvēkus, kuru mērķi ir līdzīgi ar tavējiem – uzturies viņu sabiedrībā. Izvairies no shēmām, kas jau sākotnēji šķiet pārāk labas, lai būtu patiesība. Izmanto iespējas, kas attīsta tavas prasmes.

 

Auns

Gaisā virmo daudz labu ziņu un iespēju, kas piešķirs tavai dzīvei brīnuma sajūtu. Esi drosmīgs arī situācijās, kad nākas pierādīt savu taisnību, lai iegūtu interesantas iespējas. Esi labs draugs kādam, kuram tas ļoti nepieciešams. Šī diena kopumā solās tev būt visai pozitīva.

 

Vērsis

Šodien tu varētu rast plašākas izmaiņas karjeras perspektīvās. Apkopo savu nesen iegūto prasmju un sasniegumu listi. Oregano šodien būs tavs iedvesmas avots, tāpēc palūko,kur vari to pievienot savai maltītei. Uzklausi apkārtējo padomus, neizprovocē attiecības uz strīdiem.

 

Dvīņi

Ar tevi viss kārtībā, lai arī reizēm ir sajūta, ka visa pasaule sazvērējusies pret tevi. Iespējams, no ikdienas rutīnas tevi novirzīs kādas nepatīkamas sajūtas vai sāpes – to vajadzētu uztvert nopietni. Meklē iespējas plānot ceļojumu. Maiga vēja brīze varētu tevi aizpūst jaunā virzienā. Tavu garīgo dzīvi šodien papildinās kāds kukainis – ja atrodi kādu istabā – palaid to brīvībā.

 

Vēzis

Iespējams, kāds lūgs tevi izpildīt uzdevumu, kas tev šķiet visai nepatīkams. Strādā, lai saprastu, kāpēc tevi izvēlējās šim darbam un, kāpēc tev tas tik ļoti nepatīk. Tavs pirmais iespaids būs pareizs. Neapdraudi savu nākotni pārlieku daudz koncentrējoties uz pagātni. Meklē jaunus izteiksmes līdzekļus, lai izteiktu sevi.

 

Lauva

Sinepju sēklas šodien būs tavs spēks un tas nozīmē, ka tava spēka krāsa būs dzeltenā. Pa laimi – dzeltens ir saulains, kas nozīmē, ka tāda būs arī tava diena, neraugoties uz laikapstākļiem. Smaidi visam un visur – esi pozitīvs un iedvesmojies no apkārt notiekošā. Sāc vairāk domāt par savu veselību, tas dos priekšrocības nākotnē.

 

Jaunava

Meklē iespējas, kur un kā šodien vairot savu enerģiju. Meklē iespējas kā pabeigt projektus, kas jau ilgu laiku ievilkušies. Īpaši uzmanību vari pievērst dažādu garšvielu pievienošanai savām maltītēm – dažādot garšu. Turklāt tas arī uzlabos tavu veselību. Satiecies ar cilvēku, kurš tev pietrūkst.

 

Svari

Iespējams, pēdējā laikā tevi pārņēmušas kādas bažas, ko pamanījuši jau arī apkārtējie cilvēki, vajadzētu tam pievērst uzmanību. Velti laiku šodien, lai dotos pastaigā vai izlemtu par labu profesionālas palīdzības saņemšanai. Nav nepareizu veidu, kā mēģināt gūt mieru. Mūsdienu skriešanā bieži vien ir grūti pieņemt dažādus lēmumus, tāpēc pārliecinies, ka dari to tad, kad esi pilnībā izlēmis par labu kaut kam.

 

Skorpions

Iespējams, šodien būs ļoti grūti rast mieru un relaksāciju, tāpēc vairāk uzmanības pievērs tam, lai tu nodarbinātu sevi ar lietām, kas tev īpaši patīk, kas tevi aizrauj. Izbaudi savu šīs dienas spēka sakni – ingveru! Tas pievienos lielisku garšu un aromātu tavai tējai, kā arī veicinās tavu produktivitāti.

 

Strēlnieks

Praktizē mīlestības valodu šodien, Strēlniek! Lai katrs tevis izteiktais vārds būtu atbalstošs un saprotošs, mīļš un laipns. Kādam tas būs īpaši svarīgi. Turklāt reizē ar mīļajiem vārdiem, atļauj sev panašķoties ar kaut ko saldu.

 

Mežāzis

Šodien paļaujies uz savu garīgo pusi. Meklē dažādus enerģijas avotus, kas varēs brīvi plūst caur tavu dzīvi šodien. Pievērsies nopietni lietām, kas saistītas ar darbu un izmanto izdevību, lai aprunātos ar savu kolēģi .

 

Ūdensvīrs

Veic uzlabojumus savās mājās šodien, cik vien iespējams. Tiem nav jābūt lieliem un dārgiem ieguldījumiem. Tik pat labi vari pārvietot vai nomainīt kādus attēlus vai pārbīdīt mēbeles no istabas vienas vietas uz citu, vai no istabas uz istabu. Kaut kas pikants maltītē sniegs tev papildus spēku.

 

Zivis

Tava pieredze šodien atmaksāsies. Izmanto savas zināšanas, lai palīdzētu kādam, kuram tas patiešām ir nepieciešams. Skalā no viens līdz desmit, šodien tavai dienai ir astoņi. Meklē spēku un enerģiju zaļā krāsā. Labas lietas notiks, un tās ir jau tepat, tepat, aiz stūra.

 

Skaistu dienu!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.