Home Nopietnāk Horoskops 13. oktobrim

Horoskops 13. oktobrim

0
pexels.com/CC0 License
pexels.com/CC0 License

 

Marss šodien ir lieliskā pozīcijā, lai uzlabotu tavas jūtas un apņēmību. Neļauj sev kāpt uz galvas, aizstāvi sevi. Neskaties atpakaļ pagātnē – neiestagnē tajā.

 

Auns

Planētas ir tādā stāvoklī, ka mudina tevi koncentrēties uz garīgo veselību. Izmanto savu prātu produktīvā veidā. Neaizmirsti par to, cik svarīgi ir veselīgi ēst, lai saglabātu savu veselību gan garīgi, gan fiziski. Zelta krāsai šodien solās būt liela loma tavā dzīvē.

 

Vērsis

Pievērs uzmanību ģimenei. Tu patiesībā spēlē daudz lielākas lomas savā dzīvē, nekā varēji iepriekš iedomāties. Vakarpusē vari mēģināt atjaunot saikni ar kādu, ar ko pēdējā laikā esi ļoti atsvešinājies. Spēka smarža un garša tev šodien būs kanēlis.

 

Dvīņi

Šodien varēsi pamosties, jūtoties pilnīgi atpūties, pilns spēka un enerģijas. Tevī šodien būs teju lauvas spēks, tu būsi gatavs rēkt, izlikt savu spēku. Pārvari garīgos šķēršļus, kas tevi pēdējā laikā iegrožojuši. Kāpēc tu ļauj citiem cilvēkiem noteikt savu nākotni? Tā jāveido tev pašam! Iespējami skandāli darba vietā, mēģini neiesaistīties drāmās.

 

Vēzis

Pēdējā laikā neesi pietiekami daudz uzmanības pievērsis attiecībām ar cilvēkiem, komunikācijai ar saviem tuvajiem. Meklē iespējas komunicēt, tuvināties, pavadīt nesavtīgu laiku kopā. Pieņem svešinieku palīdzību, neatsakies no tās un nebrīnies par to. Ja vien iespējams, arī pats neatsaki palīdzību.

 

Lauva

Iespējams, tagad nāks jauni izaicinājumu, taču tev vajadzētu pievērst uzmanību tam, lai tu patiesi ko darītu lietas labā, tikai tā spēsi virzīties augšup. Palīdzi sev ar pašpārliecinātību. Tava spēka avots šodien būs selerija, tāpēc, iespējams, var izmēģināt kādu jaunu recepti ar šo augu.

 

Jaunava

Šobrīd tu atrodies intensīvu pārmaiņu laikā. Var gadīties, ka pēdējā laikā problēmas radījušas kādas ar veselību vai skaistumu saostītas problēmas. Iespējams, ka tas tev ilglaicīgi traucējis miegu, neļaujot atpūsties. Melnā un zelta krāsa šodien būs tavas sabiedrotās.

 

Svari

Atrodi kādu cilvēku, ar ko vari no sirds izrunāties – tas tev daudz palīdzēs. Apņemies izdarīt labāko, lai uzlabotu savu emocionālo pašsajūtu. Kāda īpaša filma var spēlēt lielu lomu tavā dienā, iespējams, varēsi no tās kaut ko mācīties. Iestājies par kādu vai kaut ko šodien!

 

Skorpions

Kā tu jūties, Skorpion? Esi godīgs pret sevi, atbildot uz šo jautājumu! Vari veikt kādas izmaiņas tieši šobrīd, jo Marss atrodas tādā pozīcijā, kas garantēs tev tik svarīgo iedvesmu. Mēģini sasniegt jaunus augstumus personīgajā attīstībā. Atrodi grāmatu, kas tevi iedvesmos. Piemērota diena, lai uzsāktu jaunas fitnesa nodarbības. Tavs spēka tonis šodien ir zils.

 

Strēlnieks

Šī tev solās būt skaista un harmoniska diena. Lietas veiksies labi, viss būs saskaņots. Dažas no zvaigznēm norāda uz uzdevumu izpildi, kas pēdējā laikā tevi satraukuši. Ieej jaunā attiecību fāzē vai mēģini mainīt kādu vecu attiecību statusu. Neignorē to kluso balsi savā galvā. Ķimenes šodien būs tavs enerģijas avots.

 

Mežāzis

Tevi gaida veiksme tuvākajā laikā, taču, lai šīs iespējas vairotu, tev pie tā jāpiestrādā. Veiksmi par pašsaprotamu uzskatīt noteikti nevajadzētu. Vienmēr, kad veiksme tev uzsmaida, atliec maliņā kaut ko arī vēlākam laikam – tas var noderēt. Šī kopumā solās būt ļoti laba diena tev!

 

Ūdensvīrs

Šodien tava iedvesma būs dzeltenā krāsa. Dzeltenā būs tava spēka krāsa, un citroni būs spēka avots. Uzkrāj spēku jautrības un humora veidā. Smejies, cik vien iespējams. Lieliska diena, lai būtu laipns pret svešiniekiem, patiesībā – pret visiem cilvēkiem.

 

Zivis

Turpini sargāt savus mīļos cilvēkus. Tu veic fantastisku darbu, un tava pozitīvā attieksme un atbalsts ļoti labi ietekmē citus. Meklē iesējas kā šodien izmantot balto krāsu, jo tas ir tavs spēka un enerģijas avots.

 

Brīnišķīgu dienu!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.