Home Nopietnāk Horoskops 11.oktobrim

Horoskops 11.oktobrim

0
pixabay.com
pixabay.com

Iespējams, sagaidīsi kādu pārsteigumu no veciem draugiem. Lieliska diena, kad tīrīt savu darba vietu – kaut vai ne tik burtiskā nozīmē. Pabeidz iesākto, lai vari uzsākt ko jaunu.

 

Auns

Šodien kritiski padomā par to, kas tu esi un ko dari. Apsver visus plusus, mīnusus. Iespējams, nāksies mainīt savus uzskatus, jo kāda lēmuma pieņemšana tev varētu to teju piespiest. Šodien smelies komfortu zaļajā krāsā. Velti sev laiku, lai vienatnē ļautos dažādām pārdomām.

 

Vērsis

Paveries apkārt un meklē iespēju uzņemties jaunu, nozīmīgu projektu. Negaidīti var attīstīties tava romantiskā dzīve. Ja šo dienu vajadzētu novērtēt skalā no viens līdz desmit – tad varētu teikt, ka ir drošs septītnieks. Izmanto to savā labā!

 

Dvīņi

Šī varētu būt lieliska diena! Iespējams, atradīsi laimi pat visneparastākajās situācijās. Ja iespējams, pamaini kaut ko savā izskatā, tas nāks par labu! Cilvēki palīdzēs uzlabot tev pašapziņu. Laimes sajūtu sagādās suns!

 

Vēzis

Tev ir nepieciešams kustēties. Ir lēmumi, ko esi atlicis uz ilgu laiku, pienācis brīdis, lai tu tiem tomēr pievērstos. Turies kopā ar cilvēkiem, kuri tevi visvairāk atbalsta un uzklausa. Labas lietas notiks, ja uzticēsies saviem iekšējiem principiem. Meklē veidus, kā savā dienā šodien ieviest sarkano krāsu.

 

Lauva

Pat nedomā šodien veikt to romantisko gājienu. Šī ir diena, kad vajadzētu koncentrēties uz darbu un lietām, kas mājās ir jādara. Novērtē patīkamas lietas, kas var gadīties pat no visneparastākajām vietām. Kāds, kuru ilgāku laiku neesi saticis, spēlēs nozīmīgu lomu tavā dzīvē. Piemērota diena, lai plānotu ceļojumu uz brīvdienām.

 

Jaunava

Šodien solās būt miera un harmonijas pilna diena. Velti laiku, lai pavērotu to, kas notiek apkārt. Tavā dzīvē ir daudz stresa, tāpēc izmanto iespējas, lai dzīvotu mierīgāk. Šodien ir piemērots laiks, lai pabeigtu kaut ko, kas labu laiku atlikts maliņā. Zaļai krāsai šodien būs liela nozīme tavā dzīvē.

 

Svari

Mēģini šodien izmantot savu domāšanu dažādos veidos – liec to lietā. Padomā par saviem panākumiem, kas bijuši pēdējā laikā, padomā par to, ko darīji, lai to sasniegtu. Iespējams, tas palīdzēs tev saredzēt, ko iesākt nākotnē. Iespējams, komunikāciju ar tevi vēlēsies atjaunot kāds no tavas pagātnes.

 

Skorpions

Šī solās būt visai laba diena. Tieši tāpēc vari censties paveikt to, kas iepriekš sagādājis problēmas. Ja rodas kāda jauna ideja, neapturi to, pasakot: „Nē!” Lieliski piemērota diena pastaigām kopā ar draugu. Izrunājies ar kādu, kurš pēdējā laikā jūtas nomākts. Laba diena, lai izmēģinātu jaunu hobiju vai aktivitāti.

 

Strēlnieks

Pēdējā laikā, iespējams, tev radusies sajūta, ka Visums tevi neatbalsta. Saņemies un turpini darīt to, ko uzskati par pareizu lietas labā, un tu būsi uz pareizā ceļa. Meklē iespējas, kā no savas ikdienas izslēgt negatīvo. Iespējams, mierinājumu varēsi rast grāmatas lasīšanā. Labas lietas notiks, ja spēsi saglabāt skaidru prātu.

 

Mežāzis

Cipars septiņi šodien tev sniegs spēku. Izmanto nesen saņemtu dāvanu no drauga kā savu jauno iedvesmas avotu, lai sāktu kaut ko jaunu. Turpini apgūt to, ko nesen uzsāki. Ja būsi pacietīgs, iespējami visai interesanti notikumi. Atver sirdi jaunai romantikai vai jaunai romantikas vēsmai, ja jau esi attiecībās.

 

Ūdensvīrs

Šī ir piemērota diena, lai tu būtu savtīgs. Ir taču reizes, kad jāpadomā par sevi. Velti laiku sev, padari kaut ko, kas tev sagādā prieku, baudi maltīti, ko sen neesi dabūjis. Iespējams, uzpeldēs kādi seni pagātnes jautājumi, taču atceries, ka tu jau vienreiz tiki tam pāri. Neļauj nevienam sagraut tavu labo dienu!

 

Zivis

Šodien, iespējams, tava sirds pati tev pateiks priekšā to, kas jādara, lai uzlabotu romantisko dzīvi. Mēģini iegūt jaunu informāciju, kas varētu palīdzēt virzīties uz priekšu kādā jautājumā. Iespējams, tevi „aizķers” kaut kas, ko izlasīsi avīzē. Dalies informācijā ar draugu

 

Izdošanos!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.