Home Nopietnāk Nedēļa sākusies ar ļoti skumju ziņu no Rīgas

Nedēļa sākusies ar ļoti skumju ziņu no Rīgas

0
pexels.com/George Becker/CC0 License
pexels.com/George Becker/CC0 License

Par svētdienas vakarā notikušu traģēdiju šorīt vēsta glābēji.

 

Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 7.oktobra plkst. 6.30 līdz 9.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 81 izsaukumu, no kuriem 33 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 41 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

 

Sestdien plkst. 17.49 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Salacas ielu Rīgā, kur ugunsgrēks izcēlies garāžā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg garāža ar vieglo automašīnu un blakus esošais šķūnis 100m2 platībā. Ugunsgrēkā cieta divi vīrieši, kuri tika nodoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 20.23.

 

Svētdien plkst. 22.29 VUGD saņēma izsaukumu uz Jaunciema gatvi Rīgā, kur dega dārza māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg trīs dārza mājas 60m2 platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā divi cilvēki, kuru vecumu un dzimumu nebija iespējams noteikt. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 1.52.

 

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, koka dobums, lopbarības pupas, putuplasts, elektrības vadi, ledusskapis, astoņas vieglās automašīnas, tualete, šķūnis, pirts, dzīvojamās mājas jumta konstrukcijas un šķūņi, divstāvu dzīvojamā māja, sodrēji četru ēku dūmvados un trīs gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

 

Svētdien glābēji palīdzība bija nepieciešama trim cilvēkiem, kuri Aizputes novada Aizputes pagasta mežā bija apmaldījušies. Izmantojot skaņas un gaismas signālus, cilvēkiem norādīts pareizais virziens izejai no meža.

 

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji sestdien Krimuldas novada Krimuldas pagastā no akas izcēla suni, Daugavpils novada Sventes pagastā no koka nocēla kaķi, savukārt svētdien Kuldīgas novada Kurmāles pagastā glābēji notvēra trīsstāvu dzīvojamās mājas kāpņu telpā ieklīdušu lapsu un palaida brīvībā.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.