Home Nopietnāk Horoskops 9.oktobrim

Horoskops 9.oktobrim

0
snapwiresnaps.tumblr.com
snapwiresnaps.tumblr.com

 

Mēness šodien būs spēcīgs, iespējams, sajutīsi, ka tas tev liek doties pareizajā virzienā. Šodien ikviens varēs atskatīties uz kādu sarežģītu izvēli, kas izdarīta. Šodien labāk uzticēties intuīcijai, nevis padomiem.

 

Auns

Labs laiks, lai kopā sapulcētu visu ģimeni. Izrunājiet neskaidrās lietas, pavadiet laiku kopā un sējiet mieru veens starp otru. Mēģini iedvesmot, uzmundrināt savus mīļos, jo mīļš vārds nekad nebūs lieks, tā nekad nebūs par daudz.

 

Vērsis

Visticamāk, tu šodien pamodīsies un jutīsi jaunu enerģijas pieplūdumu. Šķitīs, ka viss sāk nokārtoties teju pats no sevis, taču pārāk nesapriecājies. Centies nepaļauties sasteigtiem secinājumiem un neuzticies pēkšņām aizdomām. Dzeltenā krāsa šodien solās būt tavs iedvesmas un spēka avots.

 

Dvīņi

Ir cilvēki, kuri ļoti paļaujas uz tevi, tāpēc esi uzmanīgs un neizliecies, ka tu to neredzi. Padomā par to, ko tev vajadzētu mainīt savā dzīvē – mainies pats un maini apkārtējos cilvēkus. Uz labu, protams. Tu redzēsi, ka labais liek tev pašam justies arvien, arvien labāk.

 

Vēzis

Pēdējā laikā esi daudz laika veltījis darbam un tam, lai tu varētu sasniegt savus mērķus. Esi gana daudz padarījis un daudz darba vēl priekšā, bet šobrīd tu varētu izmantot laiku, lai atpūstos. Uzkrāj spēkus un paraugies uz paveikto, aplūko rezultātus.

 

Lauva

Paļaujies uz sevi, saviem spēkiem un dzīvi. Reizēm ir vienkārši jāsaprot, ka ir lietas, ko tu nevari kontrolēt. Viens cilvēks nevar savās rokās turēt visu. Pagātne vairs nav, nākotnes vēl nav – ir šis mirklis. Novērtē katru brīdi, kas tev ir dots. Meklē veidus, kā savā dzīvē šodien ieviest zaļo krāsu, jo tā tev sniegs enerģiju.

 

Jaunava

Šodien ir iespēja uzņemties kādu jaunu projektu, pat tad, ja tas ir no tālienes. Tu varēsi atvērt jaunus ceļus, jaunas iespējas. Tu vari uzvarēt, ja vien darīsi – tici sev! Skalā no viens līdz desmit šī dien tev iezīmējas pie atzīmes astoņi, taču – ja tu centīsies, tu vari to pavērst par ideālu – ar atzīmi desmit.

 

Svari

Uzmanies, lai tu šodien nenoietu no pareizā ceļa. Palūkojies apkārt – iespējams, ir lietas, ko tev vajadzētu pamainīt personīgajā vai karjeras jomā. Pievērs uzmanību labajam, lietām, kas tevi patiesi iedvesmo, iepriecina. Kad esi prieku saņēmis pats – sniedz to tālāk citiem!

 

Skorpions

Skorpion, otrās iespējas negadās katru dienu, tāpēc labi padomā, ko vari darīt labāk, saņemies un nebaidies! Tu zini, ko vari darīt, lai gūtu labsajūtu, lai būtu apmierināts gan ar sevi, gan apkārt notiekošo, tāpēc rīkojies. Nesēdi ar klēpī saliktām rokām.

 

Strēlnieks

Pārbaudi savus impulsus, jo ne visi no pirmā iespaida var pareizi saprast tavus nodomus. Esi spēcīgs un apņēmīgs, neļauj citiem sākt tevi komandēt un kontrolēt. Tu pats spēj tikt galā ar to, ko dari, tev nav vajadzīgs, ka kāds tevi izrīko. Taču – neesi rupjš atraidot šādus cilvēku gājienus.

 

Mežāzis

Iespējams, šodien satiksi kādu interesantu personu, kura varēs tev sniegt neaizmirstamu pieredzi. Izvēlies virzienu, kādā vēlies ļaut iet šīm attiecībām. Lai kas notiktu – vadi sevi un šīs attiecības, neļauj to darīt citiem. Iespējams, gūsi jaunas idejas, iedvesmas.

 

Ūdensvīrs

Lai labi padarītu savu darbu šodien, tev būs nepieciešama liela enerģija. Pievērs uzmanību tam, lai vari labi izgulēties. Daudz kas būs atkarīgs no tavām iespējām kaut ko izdomāt. Izmanto iespējas, lai pēc iespējas skaidrāk saprastu un/vai no jauna apzinātos, kam vari visvairāk uzticēties.

 

Zivis

Katru dienu liec lietā savu enerģiju, lai darītu savu darbu un meklētu jaunas iespējas, papildinājumus, kas ļaus tavai enerģijai lieliski plūst un atjaunoties. Stāti par sevi pats, nevis paļaujies, ka to darīs kāds cits, jo tikai tā tu sasniegsi to,ko patiesi vēlies.

 

Lai viss skaisti!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.