Home Nopietnāk Nopietns starpgadījums vakar noticis Ķekavas vidusskolas sporta zālē

Nopietns starpgadījums vakar noticis Ķekavas vidusskolas sporta zālē

0

 

Piektdien Ķekavas vidusskolas sporta zālē, plīstot basketbola konstrukcijas pacēlāja mehānisma trosei, uz grīdas nokrita groza pacēlāja spole, sporta zāle ir slēgta uz nenoteiktu laiku.

 

 

Piektdien plkst. 14:30 Ķekavas vidusskolas sporta zālē plīsa basketbola konstrukcijas pacēlāja mehānisma trose un zemē nokrita groza pacēlāja spole. Notikuma vietā notika sporta nodarbība, taču neviens no klātesošajiem notikuma laikā nav cietis. Tūlīt pēc negadījuma zāle  tika slēgta uz nenoteiktu laiku. Notikušo ir fiksējusi pašvaldības un valsts policija, kas veikusi zāles aizzīmogošanu. Pēc negadījuma notikuma vietā Ķekavas novada domes priekšsēdētājas pirmais vietnieks Aigars Vītols sasauca ārkārtas sapulci, kurā piedalījās atbildīgie pašvaldības darbinieki un Ķekavas vidusskolas sporta zāles administrators, kā arī paskaidrojumu sniegšanai tika pieaicināts būvdarbu veicēja SIA “Abora” pārstāvis. Tika arīdzan nolemts vērsties Latvijas būvinženieru savienībā, lai veidotu ekspertu komisiju, kas palīdzētu lemt par tālāko rīcību.

 

 

Ķekavas novada dome informē, ka tiks veikta notikušā padziļināta pārbaude. Pirmdien tiks sasaukta sapulce, kurā piedalīsies pašvaldības un skolas pārstāvji, kā arī iekārtas piegādātāja SIA “Pro Laurus” un SIA “Abora” pārstāvis. Sapulcē tiks lemts par zāles basketbola grozu  konstrukciju novērtēšanu. Ķekavas novada domes priekšsēdētaja Viktorija Baire ir pārliecināta, ka atbildīgās personas tiks noskaidrotas: “Mēs noteikti centīsimies iegūt visu iespējamo informāciju par notikušo, lai izdarītu secinājumus un novērstu tamlīdzīgus negadījumus. Pēc atbildīgo personu noskaidrošanas noteikti vērsīsimies pret viņiem ar visu likuma bardzību, jo šādi negadījumi ir nepieņemami un Ķekavas novada dome darīs visu, lai šādus notikumus nepieļautu.”

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.