Home Nopietnāk Noslīkušā ventspilnieka Tomasa tētis atklāj visas nelaimes detaļas

Noslīkušā ventspilnieka Tomasa tētis atklāj visas nelaimes detaļas

0

 

Visi vadošie ziņu raidījumi ceturtdienas vakarā plašāk vēstīja par trešdien Ventspilī notikušo traģēdiju, kad peldbaseinā noslīka 4 gadus vecais Tomass.

 

Zēna tēvs Kaspars iepriekš TV3 Ziņām atzina, ka zēns, visticamāk, atgriežoties no tualetes, sajaucis baseina kāpnītes un ielēcis dziļajā galā. Treneris, kurš baseinā atradās kopā ar 15 maziem bērniem, to nepamanīja. Kad zēns jau gulējis zem ūdens, trenerim to pateicis kāds cits bērns.

 

LNT “Degpunktā” tēvs atklāj, ka abi kopā ar sievu bijuši peldbaseina ēkā, bet ne tieši telpā, kur notiek nodarbības. Diemžēl logs, pa kuru var vērot baseinā notiekošo, aizklāt ar žalūziju, bet durvis uz balkonu, no kura arī iespējams pārredzēt baseinu, bijušas ciet. Kādā brīdī sievai radušās nelāgas aizdomas, ka kaut kas nav kārtībā, turklāt pa žalūziju spraugu nav redzējusi dēlu. Nogājusi lejā, un tur jau treneris mēģinājis zēnu elpināt. Saukusi palīgā vīru, izsaukti mediķi – divas brigādes 40 minūtes cīnījās par Tomasa dzīvību, bet nesekmīgi.

 

Pēc “Panorāmas” rīcībā esošās informācijas, treneris ir arī Ventspils sporta skolas direktors, kurš iepriekš 10 gadus strādājis par glābēju.

 

Plašāk “Panorāmas” un “Degpunktā” sižetos!

 

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.