Home Nopietnāk 5 bojāgājušie Saulkrastos: Uzsprāgušajā mājā, iespējams, atradās pirotehnikas krājumi

5 bojāgājušie Saulkrastos: Uzsprāgušajā mājā, iespējams, atradās pirotehnikas krājumi

0
Ekrānšāviņš no skaties.lv
Ekrānšāviņš no skaties.lv

 

Kā šorīt vēsta vadošie mediji, atsaucoties uz Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestu, ceturtdienas vakarā Saulkrastu novadā eksplodējusi privātmāja. Sprādzienā bojā gājuši 5 cilvēki. Neoficiāli zināms, ka starp viņiem ir vismaz viens nepilngadīgais. 

 

Vakardien plkst. 20.32 VUGD saņēma izsaukumu uz Saulkrastu novadu kur dzīvojamā mājā bija noticis sprādziens, sagruvusi ēka un, iespējams, tajā atradās cilvēki. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ēkā bija notikusi eksplozija, kā rezultātā ēka sagruvusi, bija izcēlies ugunsgrēks un joprojām notika vairāki nelieli sprādzieni. Ugunsdzēsēji glābēji nekavējoties uzsāka cilvēku meklēšanas un glābšanas darbus, kā arī veica ugunsgrēka dzēšanas darbus un jauca ēkas konstrukcijas, lai būtu droši glābējiem veikt cilvēku meklēšanu. Nakts laikā glābēji zem sagruvušās ēkas atrada piecus bojāgājušus cilvēkus. Glābšanas darbi pabeigti šorīt plkst. 7.03 un visus šī negadījuma iemeslus noskaidros Valsts policija.

 

 

 

Zināms, ka vairākas stundas vakarā un naktī bija slēgts ceļš no Saulkrastiem uz Raganu pie dārzkopības kooperatīva “VEF Biķernieki”.

 

Aizdomās, ka darīšana, iespējams, ir ar kādiem sprādzienbīstamiem priekšmetiem, piesaistīti speciālisti no Bruņotajiem spēkiem.

 

 

 

PAPILDINĀTA VISA ZIŅA

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.