Home Nopietnāk Ventspils peldbaseinā noslīkušajam puisēnam bija tikai 4 gadiņi; sākts kriminālprocess

Ventspils peldbaseinā noslīkušajam puisēnam bija tikai 4 gadiņi; sākts kriminālprocess

0
pixabay.com
pixabay.com

Trešdien, 4.oktobrī, peldēšanas nodarbību laikā Ventspilī bojā gājis mazs zēns, vēsta pilsētas laikraksts “Ventas Balss”.

 

Bērnam nekavējoties sniegta pirmā palīdzība un izsaukti mediķi, tomēr bērna dzīvību nav izdevies glābt. Policija pēc notikušā skaidro apstākļus.

 

Nodarbības vadīja profesionāls un pieredzējis treneris. Nav zināms, kādēļ notikusi traģēdija.

 

“Vakar ap plkst. 18:40 Ventspilī, Lauku ielā, treniņa laikā baseinā noticis nelaimes gadījums – noslīcis 4 gadus vecs zēns. Šobrīd Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas – noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību un tiek skaidroti negadījuma apstākļi, tāpat ir nozīmēta ekspertīze. Izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netiks sniegta. Šīs situācijas ir traumējošas gan ģimenei, gan apkārtējiem. Tomēr sabiedrībai būtu jāapzinās, ka katrs konkrētais gadījums ir šīs ģimenes privāta traģēdija. Aicinām sabiedrību šādā ģimenei traģiskā brīdī respektēt ģimenes privātumu un tiesības uz personas identitātes aizsardzību publiskajā telpā,” komentē policija.

 

Šodien pašvaldība izveidojusi īpašu komisiju domes izpilddirektora vadībā, kas skaidros iespējamos traģēdijas iemeslus un amatpersonu atbildību.

 

Visdziļākā līdzjūtība ģimenei…

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.