Home Nopietnāk Jaunas detaļas par nelaimi ar mazo Tomasu Ventspils peldbaseinā

Jaunas detaļas par nelaimi ar mazo Tomasu Ventspils peldbaseinā

0

 

Jau vēstīts par trešdienas vakarā Ventspilī notikušo traģēdiju, kad peldbaseinā nodarbību laikā bojā gāja 4 gadus vecs puisēns. Ar viņa tēti tikās TV3 Ziņas.

 

Tomass bija aktīvs un dzīvespriecīgs zēns. Iepriekš trenējies hokejā un vingrošanā, bet nu vecāki nolēmuši izmēģināt arī peldēšanu. Šī bija tikai otrā nodarbība. Vecāki ir izmisumā, bet treneri notikušajā nevaino.

 

“Es vēlos, ne tikai, lai atbild treneris, bet lai atbild sistēma, kas viņu vispār ir tādu izveidojis. Kāpēc ir tikai viens cilvēks uz tādu bērnu daudzumu.”

 

Tēvs stāsta, ka zēns it kā esot gājis uz tualeti. Pēc tam nācis atpakaļ, un, iespējams, sajaucis kāpnītes, iekāpjot dziļajā galā. Treneris nelaimes brīdī atradies baseinā kopā ar bērniem. Iespējams, Tomasam nav bijusi uzvilkta glābšanas veste.

 

Treneris ārkārtīgi pārdzīvo un ar izmeklēšanas komisiju kontaktējies ar grūtībām. Viņš ticies arī ar zēna piederīgajiem un zināms, ka darbu turpināt vairs nevēlas. Ir secinātas divas būtiskas lietas – baseinā telpās jāuzstāda videonovērošana un darbā jāpieņem papildus instruktori.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.