Home Bez tēmas Horoskops 8. oktobrim

Horoskops 8. oktobrim

0
kazuend

Merkurs šodien būs īpaši spožs. Merkurs ir atbildīgs par mūsu komunikāciju ar apkārtējiem, tāpēc šodien ir piemērots laiks, lai pateiktu to, kas uz sirds un uzklausītu citus. Runā, saki to, ko domā, ko jūti un centies pozitīvi uztvert pasauli. Neaizmirsti arī vecmodīgākas saziņas formas un nosūti kādam vēstuli.

 

Auns

Šodien ir lieliska diena radošajām izpausmēm. Tavas prasmes tiks novērtētas, tāpēc šodien liec tās lietā un iepriecini sevi un citus. Atver savu sirdi tam, ko tu vari izveidot. Koncentrējies uz savu talantu. Auniem šodien paredzēta izdošanās dažādos pārbaudes darbos.

 

Vērsis

Lieliska diena, lai tu izliktu uz papīra to, ko jūti, lai tu rakstītu par savu dzīvi. Vēlāk tev pašam tas lieliski noderēs, lai atsauktu atmiņā svarīgas lietas. Piemērota diena, lai uzsāktu jaunas attiecības vai vienkārši ļautos romantikai.

 

Dvīņi

Padomā par attiecībām ar apkārtējiem cilvēkiem – mēģini atbrīvoties no destruktīvām saistībām, kas nesola neko labu nākotnē. Uzmanies ar vārdiem, tie reizēm ir spēcīgāki par ieročiem, tāpēc nemētājies ar tiem un nesāpini citus. Izmanto vārdus, lai palīdzētu dziedēt sevi un citus cilvēkus.

 

Vēzis

Uzticies savai sirdij un, iespējams, šodien saredzēsi jaunu patiesību. Iespējams, ir kas tāds, ko vajadzētu atstāt pagātnē. Izvērtē, kas no tā, ko dari ir būtisks, bet kas ne tik un atbrīvojies no liekā. Tas palīdzēs tev izvairīties no iespējamām finansiālām problēmām. Ja tevi kāds apciemo, esi viesmīlīgs un draudzīgs.

 

Lauva

Iespējams, laiks uzsākt ko jaunu. Meklē, kur tu vari uzsākt ko vērtīgu, ko iegūt no apkārt esošajiem cilvēkiem, kuri tev varētu palīdzēt. Neļauj nevienam sabojāt tavus labos nodomus. Pievērs uzmanību arī sīkākām detaļām un esi uzmanīgs attiecībā pret dokumentiem un skaitļiem.

 

Jaunava

Pēdējā laikā tu esi tik ļoti aizņemts, tāpēc taviem mīļajiem var sākt šķist, ka tu viņus ignorē. Saņemies un izbrīvē laiku viņiem, esi uzmanīgs un gādīgs, nekļūsti egoistisks. Neatsvešinies no cilvēkiem, kuri tev ir īpaši dārgi. Saņem sevi rokās, neeksplodē emocijās, šodien īpaši uzmanies no tā. Iespējams, nozīmīga loma tavā dzīvē šodien būs kādai jaunai personai.

 

Svari

Lieliska diena, lai beidzot parādītu apkārtējiem, cik daudz tu dari, cik esi gādīgs un noderīgs. Ja jūties nenovērtēts, tevi iedvesmos pat vienkārši vārdi, tāpēc neliedzies, nenoniecini sevi, ja kāds tevi uzslavē. Ciparam 2 šodien būs liela nozīme tavā dzīvē. Dodies iepirkties tikai tad, ja tā ir galēja nepieciešamība.

 

Skorpions

Šodien mēģini noteikt jaunus mērķus savā karjerā, Skorpion. Meklē dažādus veidus, kā uzlabot savas esošās prasmes vai apgūt jaunas. Uzkop māju, saglabā to tīru un esi lietas kursā par to, kas notiek tavā e-pastā. Iespējams, tev nāksies krietni pasvīst, lai justos labāk, lai tu būtu apmierināts. Ciparam 3 šodien būs liela nozīme tavā dzīvē.

 

Strēlnieks

Šī tev solās būt ļoti laba diena, Strēlniek! Sazinies ar cilvēku, ar kuru pedējā laikā nav sanācis tik daudz laika papļāpāt, cik tu to vēlētos. Iespējams, viņam šobrīd ļoti nepieciešama tava palīdzība. Nodarbini savu prātu garīgi – liec puzli vai lasi kādu labu grāmatu.

 

Mežāzis

Šī nebūs tava labākā diena. Ja tā būtu jānovērtē skalā no viens līdz desmit, tad tai šodien būtu tikai četri. Pieņem šo dienu tādu, kāda tā ir un, ja gadās kādi lēmumi, kas jāpieņem, to labāk atliec uz rītdienu. Iespējams vajadzēs apdomāt kādas jaunas dzīves lomas uzņemšanos.

 

Ūdensvīrs

Aizver durvis uz bijušo, uz to, kas nav izdevies un tevi sarūgtinājis un virzies uz priekšu! Ieklausies cilvēkos, it īpaši tajos, kuri saka lietas, ko tu negribi dzirdēt, iespējams, tieši tie pateiks vissvarīgāko. Var gadīties, ka kāds tev dos ideju, par ko līdz šim pats nebiji aizdomājies. Nekad nav par sliktu, ja vari ietaupīt kādu centu.

 

Zivis

Pēdējā laikā tev galvā ir dažādi jautājumi, lēmumi, un nu pienācis laiks, kad, iesējams, vari labot kādu savu kļūdu, taču tas arī prasīs no tevis diezgan daudz. Ja iespējams – satiecies ar kādu senu draugu, tieši viņš var būt tev lielisks palīgs problēmu risināšanā. Ja iespējams, velc mugurā ko sarkanu – tas palīdzēs vairot enerģiju.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.