Home Bez tēmas Horoskops 7. oktobrim

Horoskops 7. oktobrim

0
Milada Vigerova

Planētas, kas ir aktīvākas, varētu izraisīt tādu kā nepastāvības periodu. Izmanto enerģiju, ko var radīt neērtības, jo tas, visticamāk, parādīs to, ko tev nepieciešams savā dzīvē pamainīt. Šis spiediens varētu būt spēcīgs kustībai un attīstībai. Tavas dzīves loks sāks virzīties uz panākumiem.

 

Auns

Katram Aunam šodien būs iespēja atrast sev ko jaunu un tīkamu. Šī būs atklājumu diena, izmanto to. Izmanto laiku, lai dotos ceļojumā – kā fiziski tā garīgi. Mēģini rast jaunus apvāršņus. Nekad nav slikti uzzināt, iegūt ko jaunu, bet šodien tas būs īpaši labi.

 

Vērsis

Mēģini atrast kādu klusu vietiņu, kur uz mirkli vari pabūt vienatnē, jo apkārtējās enerģijas, visticamāk, mēģinās tevi novirzīt no taviem mērķiem un uzdevumiem. Dari ieplānoto un pievērs uzmanību tam, lai darītu to labi. Esi elastīgs un praktisks. Iespējams, pie apvāršņa parādīsies arī romantika, taču tas šodien nebūs galvenais.

 

Dvīņi

Šī solās būt tev laba diena. Nekad nekas nav pilnībā perfekts, taču, ja tu būsi atvērts un koncentrēties, tu vari pietuvoties ideālam. Iemācies apzināties un saprast, ka iegūt to, kas tev nepieciešams, lielākoties nav tas pats, kas iegūt to, ko tu vēlies. Iespējams, tavā paziņu, draugu lokā ienāks cilvēki ar tādiem pašiem mērķiem. Izmanto to, ko viņi piedāvā, uzmanīgi ieklausoties viņu ieteikumos.

 

Vēzis

Tava veiksme sola turpināties, Vēzi. Saglabā to ar smagu darbu un uzticību, lai spētu saglabāt uzmanību nākotnei. Mūsdienās arī sīkas kļūdas var maksāt daudz, tāpēc centies tās nepieļaut, koncentrējies uz darāmo un pievērs tam visu savu vērību. Apzinies savas vērtības.

 

Lauva

Labs laiks. Lai pārvērtētu savas prioritātes – vai tās aizvien ir tādas pašas kā pirms kāda laika? Pārskati sev svarīgus līgumus un vienošanās, lai pārliecinātos, ka visas iesaistītās puses saņem vajadzīgo. Svarīgi var kļūt kādi komunikācijas projekti. Vārdu spēks šodien būs īpaši liels, tāpēc rūpīgi izvērtē to, kam un ko tu saki.

 

Jaunava

Šodien tev vajadzētu izbēgt no haosa, kas ir apkārt, lai kaut nedaudz sakārtotu savas domas un idejas. Izmanto savus impulsus, iespējams, izvēlies kaut ko no tā, ko esi uz brīdi palicis maliņā. Kopumā šī diena nebūs tik slikta, kā tev sākumā šķitīs.

 

Svari

Šodien tu vari rast romantiku pat visneiedomājamākajās vietās. Turi acis vaļā, jo, iespējams, tieši šodien sastapsi to, kuru meklē. Pienācis laiks, lai apsvērtu iespēju apgūt ko jaunu jebkurā dzīves sfērā. Pievērsies iepriekš veiktajiem ieguldījumiem kādā lietā, lai panāktu kādas pozitīvas izmaiņas savā dzīvē.

 

Skorpions

Šī būs spēka diena. Sakopo savus spēkus, koncentrējies un liec tos lietā pie kādas svarīgas lietas, kas ir iesākta, bet to nepieciešams pabeigt vai ieguldīt tajā lielāku enerģiju. Neizmanto laiku neproduktīvām lietām, neiznieko to. Šodien kā savu veiksmes avotu meklē skaitli 13 – lai kur tu ietu, skaties, meklē, piefiksē. Tas būs svarīgi, lai tu virzītos uz priekšu!

 

Strēlnieks

Iespējams, šodien būs kāda saruna, kas šobrīd tev nešķitīs svarīga, taču tai būs nozīme tuvākajā nākotnē. Ja tu vēl to nedari, padomā par iespēju uzsākt savas dienasgrāmatas rakstīšanu, lai varētu piefiksēt savas domas, iekšējās sajūtas. Pārskati vecus dokumentus par svarīgiem pirkumiem. Iespējams, šobrīd virzies cauri kādam pārejas periodam, tāpēc jo īpaši svarīgs ir un būs ģimenes atbalsts.

 

Mežāzis

Padomā par savām attiecībām šodien, izvērtē, kuras no tām ir jēgpilnas, bet kuras tikai agonē, iespējams, ir pienācis īstais laiks kaut ko mainīt. Mēģini it visur, kur vien iespējams, gūt pozitīvo enerģiju. Izmanto iespējas, ko atradīsi pārejas periodā. Tavi mērķi var mainīties, taču tava iekšējā būtība paliks patiesa un spēcīga.

 

Ūdensvīrs

Meklē iespējas, kā tu varētu labot vecās kļūdas un mēģini piedot pieļautās kļūdas arī citiem. Meklē it visur zilo krāsu – tā tev dos spēku un iedvesmu. Tu vari meklēt iespējas, lai uzsāktu ko jaunu. Šī diena skalā no viens līdz desmit būs aptuveni seši, taču, ja spēsi piedod, tā var izvirzīties līdz pat deviņi.

 

Zivis

Iespējams, šodien izjutīsi spiedienu no iekšējām apšaubāmām izvēlēm, kas tevi nomocīs. Ja tas šķiet sarežģīti šobrīd, iespējams, vēl kādu laiku tas tā arī būs. Apdomā to, kādas kļūdas esi pieļāvis, apsver iespējas to labošanai un gūsti no tā pozitīvas emocijas. Saglabā veselīgu domāšanas veidu!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.