Home Bez tēmas Horoskops 5. oktobrim

Horoskops 5. oktobrim

0
SHTTEFAN

Mēness gatavojas mirdzēt visā savā krāšņumā debesīs kopā ar Venēru un Marsu. Šodien ikvienam ir ideāla diena, lai vairāk tiektos pēc sava mērķa. Pievērsies darbam, atvēli laiku atpūtai un mīlestībai, ai sasniegtu augstākos punktus savā dzīvē. Meklē to, kas tev nepieciešams. Šī diena solās būt pilna ne tikai ar solījumiem, bet arī ar iespējām.

 

Auns

Venēra un Marss ies roku rokā, taču tev, Auns, Marss spīdēs spožāk. Šodien izdari izvēles, balstoties uz savu iekšējo agresivitāti, apņemšanos. Izdari savas izvēles, pamatojoties uz savām vēlmēm un vajadzībām, dari to apzināti.

 

Vērsis

Rīkojies tā, lai pārsteigtu ne tikai citus, bet arī sevi, bet dari to labu nolūku vadīts. Tava drosme var radīt jaunas iespējas romantiskajā un karjeras jomā – turi acis un ausis vaļā, saredzi, sadzirdi. Tu spēsi iegūt enerģiju no daudz un dažādām lietām – nepalaid to vējā.

 

Dvīņi

Mēģini rast skaidrojumus tam, kas tevi pēdējā laikā tracini. Mēģini izprast, padomāt, paraudzīties no cita skatu leņķa. Esi atvērts tam, lai mainītu savu domāšanas veidu un uztveri tā lai tie atbilstu realitātei. Neesi egoistisks, tas var kaitēt! Tas būs taisnākais ceļš uz tava sapņa īstenošanu. Dzeltenas lietas šodien tevi spēs iedvesmot.

 

Vēzis

Dažas negaidītas prasības vai iespējas var parādīties pie apvāršņa, taču neuztraucies pārlieku ātri un nesapriecājies, pametot iesāktos darbus novārtā. Padomā par to, ka tieši tas, kā tu pavadi savu dienu, ir tas, kā pavadīsi savu dzīvi – vai tas ir tieši tas, ko tu vēlies?

 

Lauva

Iespējams, šodien izklaides veidā iegūsi sev kādu jaunu pienākumu. Izmēģini iespējas un pamēģini kādu jaunu hobiju vai aktivitāti. Lieliski piemērota diena, lai dotos aplūkot ko jaunu, neredzētu. Iespējams, kāds Auna zīmē dzimis cilvēks vēlēsies tev pierādīt savu taisnību kādā jautājumā. Padomā par veselīgām uzkodām.

 

Jaunava

Sāc kaut ko šodien, jo tas var kļūt kas ļoti nozīmīgs rīt. Padomā par to, kādas patiesībā ir tavas vēlmes – kas ir tas, ko vēlies iegūt, sasniegt? Tiklīdz apjaut – sāc rīkoties. Ko sēsi, to pļausi – tāpēc sāc sēt jau tagad. Dari, bet nesasteidz. Domā par nākotni!

 

Svari

Marss un Venera kopā tev var radīt iespējas lielām lietām. Labā ziņa – šodien spēsi gūt panākumus teju it vienā lietā, ko darīsi, ja vien būsi gatavs uzņemties saistības. Neaizmirsti par dažādām iespējām un atceries, ka vienmēr ir iespēja izvēlēties.

 

Skorpions

Tev šis pilnmēness nozīmēs laiku romantikai, Skorpion. Tu būsi romantikas iedvesmas avots attiecībās, jo Venēra nāks talkā tev vairāk nekā jebkurai citai horoskopa zīmei. Esi godīgs un nebaidies sniegt to mīlestību, ko jūti, tu saņemsi pretī desmittik. Ieved sevī pozitīvo enerģiju. Šodien izvēlies vilkt mugurā ko oranžu.

 

Strēlnieks

Necīnies, Strēlniek. Šodien vari apkopot visas savas domas un sajūtas, apdomājot brīnišķīgo, lai atbrīvotos no uzkrātajām negatīvajām emocijām, dusmām un aizvainojuma. Nolaid tās malas, kas turējušas negatīvo tevī, ļauj aizplūst tam, kas licis justies slikti. Atrodi skaisto sev apkārt – pamani to gan romantiskajā, gan darba jomā.

 

Mežāzis

Iespējams, šodien iesi to ceļu, kas vedīs vairāk pretī liktenim un sapratīsi, ka kaut kas ir jāmaina, jādara citādāk. Vai tu jau zini – kas tas ir? Izmanto savu pozitīvo enerģiju labiem mērķiem! Mēģini rast skaidrību, kas ir tavas dzīves patiesā jēga un rīkojies atbilstoši tam.

 

Ūdensvīrs

Piemērota diena, lai vilktu mugurā ko sarkanu. Izmanto to kā goda zīmi, ziņojot apkārtējiem, ka esi gatavs uz jebko! Neizvairies no uzmanības, ko saņemsi par saviem sasniegumiem. Atrodi veidi kā piedāvāt palīdzību citiem, iespējams, pat ienaidniekiem. Šodien ir īpaši labs laiks, lai izmēģinātu ko jaunu kulinārajā jomā.

 

Zivis

Strādā ar savām izvēlēm, lēmumiem, pārlūko, ko esi darījis, cik daudz tas no tevis prasījis. Izmantojot loģiku, atradīsi pareizāko un ātrāko ceļu, kas novedīs tevi līdz galamērķim. Marss un Venēra strādā pie tā, lai tu virzītos pareizajā virzienā. Esi godīgs pret sevi, pieņemot jaunus lēmumus.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.