Home Nopietnāk Anda par savu otro dzimšanas dienu vakar Liepājas šosejas ‘melnajā’ punktā: Pazaudējuši...

Anda par savu otro dzimšanas dienu vakar Liepājas šosejas ‘melnajā’ punktā: Pazaudējuši dzelžus, bet dzīvi

1
Anda Upmale/Facebook
Anda Upmale/Facebook

 

Jau vēstījām par smago avāriju otrdien uz Liepājas šosejas, kur Vācijā reģistrēts VW Polo nepalaida pa galveno ceļu braucošo “Audi”. Tajā brauca Anda un Jānis. Lūk, Andas pieredzētais, ko viņa atklāj sociālajā tīklā “Facebook”.

 

“2017.gada 3.oktobris ir mana un Jāņa otrā dzimšanas diena. Uz Liepājas šosejas, virzienā Rīga-Liepāja, krustojumā ar ceļu Dobele-Tukums, ap plkst. 14.00 mūs uz galvenā ceļa nepalaida Vācijas pilsonis, neievērojot Stop zīmi. Šis ir viens no šosejas melnajiem punktiem bez jebkādiem ātruma samazinājumiem. Un neregulējams krustojums. Rezultātā Vācijas pilsonis ietriecās Jāņa durvīs, uzmetām vairākus kūleņus līdz grāvim. Šīs pāris sekundes likās, ka velkas mūžību un tā nav realitāte. Šī diena pagāja kā murgs, ko nekad vairs negribam atcerēties. Mēs meklējam acu liecieniekus, jo Vācijas šoferis apgalvo ka ir braucis pa to pašu ceļu un virzienu kuru mēs.

 

 

Paldies tiem vīriešiem, kas apstājās un izvilka mūs no mašīnas, kas bija uz sāniem. Esam pazaudējuši dzelžus un daļu profesionālās iedzīves, bet tie ir tikai dzelži. Mēs esam dzīvi un paldies Dievam sveikā tikai ar pamatīgu šoku un dažiem sastiepumiem. Lūdzu esiet ar mums savās domās un lūgšanās! Katrs labā doma par mums ir atbalsts! ??

 

 

UPDATE!
Ir atsaucies liecinieks un viss nostājas mūsu pusē!”

 

 

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.