Home Slavenības Viņš neplāno pamest policista darbu! Kas maciņā ‘miljonāram’ Briedim?

Viņš neplāno pamest policista darbu! Kas maciņā ‘miljonāram’ Briedim?

0
Facebook/MairisBriedis
Facebook/MairisBriedis

 

Kā otrdienas rītā LNT raidījumā “900 sekundes” sacīja Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis, Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis pēc triumfa Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfinālā un iespaidīgās prēmijas saņemšanas neplāno pamest darbu.

 

Ķuzis atzina, ka Briedi apsveicis klātienē svētdienas rītā pēc cīņas. Mairis ikdienā veic inspektora pienākumus Speciālo objektu apsardzes pārvaldē, kur viņa darbs ikdienā saistīts ar “papīru kārtošanu, jo izmantot Mairi speciālo uzdevumu vienībā būtu nepareizi,” norādīja Ķuzis. Viņš sarunā ar Briedi nopratis, ka slavenais bokseris ir gatavs turpināt darbu VP.

 

Jau vēstīts, ka Briedis pēc punktiem pārspēja kubieti Maiku Peresu, un 20.janvārī pusfinālā cīnīsies ar ukraini Oleksandru Usiku. Pagaidām vēl nav zināma cīņas vieta. Turnīra rīkotājs Kalle Zauerlands iepriekš portālam tvnet.lv intervijā atzina, ka Brieža un Peresa cīņas uzvarētājs saņems aptuveni vienu miljonu ASV dolāru, bet zaudētājs pusi no šīs summas.

 

 

 

Kā jau Valsts policijas inspektoram, arī pasaules slavu ieguvušajam bokserim Briedim Valsts Ieņēmumu dienestā jāiesniedz amatpersonas ienākumu deklarācija. Kā aprīlī izpētījis portāls la.lv, Briedis 2016.gadā nopelnījis 52211 eiro.

 

Lielāko daļu šīs summas veido alga policijā (12008 eiro) un sponsora “OlyBet” atbalsts (21765 eiro). Tikmēr uzņēmumā “Rigvir”, kur Mairis skaitās drošības dienesta vadītājs, viņa alga bijusi 9287 eiro, bet 819 eiro saņemti no Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūras. Tāpat dāsni bijuši vēl divi sponsori – Maira kontā ieripojuši 4353 eiro no “Wings 4 sky group” un 3729 eiro no degvielas tirgotāja “Virši-A.”

 

Briedis norādījis 15100 eiro parādsaistības. Viņam pieder zeme un nekustamais īpašums Olaines pagastā. Vēl gadu iepriekš Briedis bija norādījis vien aptuveni 11 tūkstošu eiro lielus ienākumus, kur teju 10 tūkstoši bija alga policijā, vēsta portāls.

 

Sportista pārstāvis Raimonds Zeps toreiz publiski atklāja, ka 1.aprīlī Dortmundē aizvadītā cīņa pret Vācijas bokseri Marko Huku, bijusi Brieža visu laiku ienesīgākais mačs. Nu to ar uzviju pārspējusi cīņa pret Peresu.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.