Home Slavenības Rīgas ‘Dinamo’ hokejista glaunais BMW izkrīt tehniskajā apskatē!

Rīgas ‘Dinamo’ hokejista glaunais BMW izkrīt tehniskajā apskatē!

0

 

Kā otrdien vēsta populārais izdevums “Privātā dzīve”, Rīgas “Dinamo” hokeja komandas uzbrucēja Māra Bičevska BMW 520 spēkrats šogad nav spējis ar pirmo mēģinājumu iziet tehnisko apskati.

 

Hokejista 2012.gada izlaiduma universālam, kas aprīkots ar 2 litru dīzeļdzinēju, CSDD apskates stacijā konstatētas pārāk nodilušas riepas – ar tādām pie tehniskās apskates uzlīmes pirmajā mēģinājumā tikt nav bijis iespējams.

 

Interesanti, ka cita komandas hokejista Miķeļa Rēdliha 2011.gada “Audi A5” spēkrata tehniskajā apskatē atklāts, ka tam uzmontētas 2007.gadā (!) ražotas riepas, vēsta izdevums.

 

Vēl starp interesantākajiem “Dinamo” autoparka faktiem var minēt, ka kapteinis Miks Indrašis pārvietojas ar 2015.gada BMW X6, kurai šajā īsajā periodā bijuši jau 11(!) īpašnieki.

 

Savukārt iespaidīgākais spēkrats šajā komandas sastāvā ir aizsargam Guntim Galviņam, kura 2015.gada izlaiduma “Mercedes GLE- Class 400 4Matic” automašīnas vērtību eksperti lēš 60-70 tūkstošu eiro robežās. Auto ir 3 litru benzīna dzinējs ar 333 zirgspēkiem, un tā nobraukums ir nieka 14000 km. Latvijā šādas komplektācijas lietotu auto iegādāties nav iespējams.

 

TV3 raidījums “Bez Tabu” dinamiešu auto aplūkoja pirms diviem gadiem, un toreiz uzmanību piesaistīja Laura Dārziņa greznais “Mercedes” džips, kura cenu lēsa krietni virs 100 000 eiro. Tikmēr toreizējie komandas čehu leģionāri brauca ar nacionālo lepnumu “Škoda”.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.