Home Slavenības Andra Kiviča teiktais Reiniku atstāj ‘uz pauzes’. VIDEO

Andra Kiviča teiktais Reiniku atstāj ‘uz pauzes’. VIDEO

0

 

2.oktobra TV24 raidījumā “Rampas ugunis” pie Andra Kiviča viesojās neviens cits kā Latvijas popmūzikas leģenda Lauris Reiniks, kurš pēc 5 gadu pārtraukuma šoruden dosies tūrē pa Latviju.

 

Intervija sākās nedaudz kuriozi, jo Andris Lauri pieteica kā Latvijas čempionu jāšanas sportā (kas, starp citu, ir taisnība!) no Dobeles. Par otro gan nav tiesa, un tas bija labi redzams arī Reinika sejas izteiksmē. Toties Andris uzzināja, ka Lauris patiesībā ir tērvetnieks, bet Dobelē tikai piedzimis.

 

Patiesi aizraujošā 50 minūšu sarunā Lauris stāsta arī to, ka visas koncertu un naudas lietas kārto viņa menedžeris Gatis, kurš ikdienā patiesībā dzīvo Itālijā. “Man ir grūti runāt par naudu,” Lauris atzīst. Tāpēc esot labi, ka ir tāds menedžeris, kurš visu sakārto un, ja nepieciešams, atsaka kādam neizdevīgākam piedāvājumam.

 

Starp citu, Lauris Reiniks visai regulāri uzstājas arī bez maksas. Tas notiek labdarības pasākumos, īpaši bērniem bāreņiem un sirmgalvjiem. Protams, Lauris fiziski nevar paspēt uzstāties visur, kur aicina, tādēļ viņš cenšas tikt pie tiem, kuri ikdienā uz viņa koncertu paši varbūt neatnāktu.

 

Lauris atklāj, ka koncertos Igaunijā viņš spēj igauniski aizpildīt divas trešdaļas koncerta jeb aptuveni 12-14 dziesmas, bet lietuviski pat vairāk. Un visas viņš zina no galvas!

 

Visu aizraujošo interviju skatieties šeit!

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.