Home Slavenības Kārtējās nedienas piemeklējušas mūsu zvaigzni Kristapu Porziņģi

Kārtējās nedienas piemeklējušas mūsu zvaigzni Kristapu Porziņģi

0

 

Nesen jau vēstīts, ka mūsu NBA zvaigznei Kristapam Porziņģim pāris dienu pirms atgriešanās ASV Latvijā atņemta autovadītāja apliecība. Tāpat nesen ziņots, ka FIB veikusi kratīšanu viņa aģenta Endija Millera birojā, konfiscējot datoru. Kā vēsta “The New York Daily News”, tad tās, diemžēl, nav vienīgās nebūšanas.

 

Abi Porziņģa brāļi – Jānis un Mārtiņš – nav varējuši kopā ar Kristapu atgriezties ASV, jo viņiem netika izsniegta darba vīza. ASV valdība, balstoties uz likumdošanu, kas veidota pēc Donalda Trampa stāšanās amatā (“Pērc amerikāņu preci un pieņem darbā amerikāni”), pieprasa pierādījumus no latviešiem, ka viņi patiešām ir tik svarīgi brālim.

 

Jāpiebilst, ka Jānis ir Kristapa aģents, bet Mārtiņš – menedžeris, kurš daudz strādā ar sponsoriem un medijiem. Zīmīgi, ka vēl pirms gada abu vīzas tika atjaunotas bez problēmām. Visi trīs Ņujorkā dzīvo vienā daudzdzīvokļu namā un ir ļoti tuvi, ASV bieži ciemojoties arī viņu vecākiem.

 

Pats Kristaps izteicies, ka ir drošs, ka brāļi vīzas saņems, bet tas prasīs krietni vairāk laika. Lai gan Porziņģis jaunākais Ņujorkā viens pats ir pirmo reizi, tas viņam nav nekas jauns, jo vairākus gadus pirms NBA viņš Seviļā, Spānijā, spēlēja un dzīvoja viens.

 

Sezonas pirmo spēli Kristapa pārstāvētā Ņujorkas “Knicks” komanda aizvadīs 19.oktobrī. Šī būs Kristapa trešā sezona NBA. Kā zināms, viņš septembrī bija pārliecinošs Latvijas izlases līderis, palīdzot tai Eiropas meistarsacīkstēs izcīnīt augstāko vietu pēc neatkarības atgūšanas – piekto.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.