Home Bez tēmas Horoskops 4. oktobrim

Horoskops 4. oktobrim

0
Aaron Burden

Mēness jau gandrīz ir pilns. Drīz sajutīsi gaidīto. Būs piemērots laiks lielu lēmumu pieņemšanai, taču pagaidi līdz iegūsi visu nepieciešamo informāciju, lai izlemtu. Debesis un to skaidrība solās palīdzēt tev šo lēmumu pieņemšanā.

 

Auns

Koncentrējies uz savu koncentrēšanās spēku. Iespējams, izklausās amizanti, taču šis ieteikums ir vērtīgs. Tavi panākumi būs atkarīgi no ieguldītās enerģijas, taču koncentrējies uz to, lai tu to tērētu pareizajiem mērķiem. Uzmanies, iespējams kāds, kurš dzimis Svaru zīmē, vēlēsies tev traucēt.

 

Vērsis

Esi atsaucīgs un saprotošs pret cilvēkiem, kuri tev ir vistuvākie. Iespējams, kāds no viņiem tieši šobrīd cīnās ar ļoti grūtu posmu savā dzīvē. Padomā par to, kā tu varētu šo cilvēku atbalstīt. Tiesa – nevelti tam pilnīgi visu savu laiku un neaizmirsti par sevi.

 

Dvīņi

Šodien ir piemērots laiks, lai pamatīgāk izpētītu atšķirības starp sevi un partneri. Šīs atšķirības būs labs pamats izpratnei un pašizaugsmei, kā arī attiecību uzlabošanai.  Iespējams, šis partneris nav tavs romantiskais draugs, bet gan, piemēram, labs draugs, kolēģis – izvērtē, kuram jāpievērš šī uzmanība. Esi gatavs pieņemt jaunus izaicinājumus finanšu jomā.

 

Vēzis

Šodien tava diena izdosies, ja ļausi sev pieņemt palīdzību no apkārtējiem cilvēkiem. Neizdari pārāk lielu spiedienu uz cilvēku, ar ko veido attiecības, nesteidzini notikumus. Iespējams, pie dažām lietām vajadzēs pievērsties vairāk, nekā biji domājis. Ideāla diena, lai iegādātos jaunu apģērbu, it īpaši, ja tas ir sarkanā krāsā.

 

Lauva

Mēness vēl nav pilns, taču tavas sajūtas liecinās par pretējo. Tieši tāpēc šodien dari kaut ko, kas liek tavai sirdij justies laimīgai, kaut ko, kas tev ļoti patīk. Lieliski piemērota diena, lai mācītos svešvalodu. Tu nekad nevari zināt, kad šīs prasmes noderēs.

 

Jaunava

šodien tev vajadzētu dzīvot mierīgāk, atpūsties. Neļauj perfekcionismam gūt virsroku pār visu labo. Nāksies izdarīt dažādas izvēles, taču tu varēsi aplūkot to priekšrocības un līdz ar to pieņemt pēc iespējas pareizākos lēmumus. Ja tavs partneris ir Dvīņi, ļauj viņam pacelt jūsu attiecības jaunos augstumos.

 

Svari

Šodien, iespējams, tu sajutīsies tā, it kā nekas neiet no rokas. Mēģini koncentrēties un šo nebūšanu pārvērst produktīvā darbībā. Apkārtējie cilvēki, iespējams, izvairīsies iesaistīties tavās idejās, tāpēc arī pārlieku to neuzspied. Mēģini palūkoties apkārt un padomāt par pārmaiņām, kas būtu nepieciešamas. Tava šīs dienas krāsa ir zaļā.

 

Skorpions

Tavas pūles sāks atmaksāties un, iespējams, saņemsi piedošanu par kādu no pagātnes kļūdām. Piedod pirmais – piedod sev! Pieņem jaunas iespējas, kas nāks tavā ceļā. Mēģini vairāk pārdomāt pagātnes notikumus un otrreiz nepieļaut tās pašas kļūdas, pieņemot dažādus lēmumus. Romantika pagaidīs, kamēr tavs pamats zem kājām kļūs stabilāks.

 

Strēlnieks

Sirsnība tev šodien nozīmēs ļoti daudz. Mēģini iepazīt patiesību tādā veidā, kā to sapratīs arī citi cilvēki, lai tu varētu attīstīties. Netērē laiku, lai aizstāvētu to, kas ir pareizi, bet kas ne. Romantika šodien tevi pacels spārnos. Meklē jaunas kaislības – jebkur, kur tu varētu tās atrast. Dzeltenā krāsa tev šodien būs nozīmīga!

 

Mežāzis

Velti laiku, lai pagatavotu gardu maltīti šodien. Pagatavo kaut ko, kas tev ļoti garšo un dari to veselīgā veidā. Meklē dažādas lietas, vietas un jomas savā dzīvē, kur kaut ko vari vērst uz labu, uzlabot, mainīt. Mazām izmaiņām var būt lielas sekas. Neparedzētas izmaiņas var palīdzēt veikt cilvēks, kurš dzimis Svaru zīmē. Neko nesasteidz!

 

Ūdensvīrs

Tavā zīmē šodien solās būt visai klusa diena. Viss kārtībā! Uzkrāj enerģiju un gatavojies rītdienai ar pilnu jaudu! Nesteidzies, rīkojies lēni. Padomā par to, ko pēdējā laikā esi izdarījis, sasniedzis, iespējams, ir vēl kas tāds, kas jāpabeidz.

 

Zivis

Sagatavojies dažām labām ziņām šodien un esi gatavs strādāt ar tām. Reizēm labas ziņas ir viss, kas nepieciešams lietainā vai drūmā dienā. Uzmanies šodien saistībā ar to, kur tu tērē savu naudu. Iespējams, kāds eiro bankā ir daudz vērtīgāks par jaunu kurpju pāri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.