Home Slavenības Ģimene apstiprina ziņas par leģendārā rokmūziķa Toma Petija nāvi

Ģimene apstiprina ziņas par leģendārā rokmūziķa Toma Petija nāvi

0
AP
AP

 

Kā vēsta ietekmīgākie ASV mediji, tostarp CBS News, pirmdien 66 gadu vecumā pēc sirdslēkmes mūžībā devies leģendārais rokmūziķis Toms Petijs, pazīstamās grupas “Tom Petty and The Heartbrakers” līderis. Zīmīgi, ka Losandželosas policija vēlāk noliegusi, ka būtu medijiem apstiprinājusi šādu ziņu, tomēr vēlāk skaidrību ieviesa mūziķa ģimene, apstiprinot leģendas nāvi.

 

Petijs svētdienas vakarā atrasts bezsamaņā savā Malibu mājā. Mūziķis nekavējoties nogādāts slimnīcā, tomēr savu pēdējo cīņu zaudējis, iepriekš vēstīja mediji.

 

Petijs slavu ieguva septiņdesmitajos, kopā ar savu grupu radot tādus mūžam dzīvus hītus kā “American Girl”, “Free Fallin’”, “Breakdown”, “Listen To Her Heart” un citus. Grupa 2002.gadā uzņemta Rokenrola Slavas zālē.

 

Pēdējo koncertu Petijs nospēlēja vēl pagājušo pirmdien, aizvadot trešo no pilnībā izpārdotajiem šoviem Holivudā, kas noslēdza grupas 40. pastāvēšanas gadskārtas tūri.  Pērnā gada decembrī Petijs žurnālam “Rolling Stone” atzina, ka tā, visticamāk, ir grupas pēdējā kopīgā turneja. Mūziķis arī uzturēja sev piederošo SiriusXM radiostaciju.

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.