Home Nopietnāk Briedis pieceļ arēnu kājās – sakauj Peresu, nopelna miljonu

Briedis pieceļ arēnu kājās – sakauj Peresu, nopelna miljonu

0

 

Latviešu labākais bokseris Mairis Briedis naktī uz svētdienu “Arēnā Rīga” pēc punktiem (tiesneši viņa labā nosvērās ar 116:110, 115:111 un 114:112) pieveica kubieti Maiku Peresu, sasniedzot Pasaules boksa supersērijas pusfinālu pret ukraini Oleksandru Usiku. Neoficiāli zināms, ka Brieža un Peresa cīņas uzvarētājs nopelnīs miljonu ASV dolāru, bet zaudētājam pienāksies puse no šīs summas.

 

Latvietis pirmajos raundos boksēja piesardzīgi, aktīvākam esot Peresam, bet 3.raundā abi saskrējās galvām. Briedis pārsita kreiso uzaci, bet Peresam atņēma punktu. Uzreiz pēc tam sekoja skaists un trāpīgs Brieža sitiens pa pretinieka seju.

 

 

 

Turpmākajos raundos aizvien vairāk izpaudās latvieša pārsvars. Astotajā raundā gan Peress izrādīja neapmierinātību ar it kā neatļautajiem Brieža sitieniem, kamēr pats arī boksēja gana netīri. Atlikušajos raundos Briedis “Arēna Rīga” pārpildīto tribīņu priekšā pilnībā attaisnoja uz sevi liktās cerības, izdarot vairākus labus sitienus un nerodot šaubas par savu pārākumu.

 

“Jūs redzējāt, cik smagi gāja. Mūsu valsts ir visspēcīgākā un vislabākā. Bija fantastiski, mēs to izdarījām. Tas ir arī jūsu sasniegums. Šodien tā ir arī jūsu uzvara. Ir pie kā piestrādāt, motivācija ir par 100% lielāka. Pirmo reizi acs pārsišana un pirmo reizi titula aizstāvēšana,” bija pirmie Maira vārdi pēc cīņas.

 

 

Nu 32 gadus vecais Briedis bijis pārāks visās 23 karjeras profesionālajās cīņās, 18 no tām ar nokautu.

 

Briedis arī aizstāvējis savu aprīlī iegūto WBC čempiona jostu, bet cīņā ar Usiku viņam ir iespēja tikt arī pie ukrainim piederošās WBO jostas.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.