Home Nopietnāk Jaunas ziņas par latvieti Sanitu, kuru Islandē nonāvēja patvēruma meklētājs

Jaunas ziņas par latvieti Sanitu, kuru Islandē nonāvēja patvēruma meklētājs

1
Facebook/SanitaBrauna
Facebook/SanitaBrauna

 

Kā vēstīts, 22.septembrī Islandes galvaspilsētā Reikjavīkā, savā miteklī nežēlīgi nogalināta 44 gadus vecā Latvijas iedzīvotāja Sanita Brauna.

 

Islandē nežēlīgi noslepkavota trīs bērnu mamma Sanita no Latvijas

 

Portāls kasjauns.lv vēsta, ka nogalinātās meita atklājusi – jemenietis, kurš viņai sekojis, nav bijis pazīstams ar upuri. Sieviete viņam atteikusi, tādēļ patvēruma meklētājs viņu nežēlīgi nogalinājis.

 

Sanitai Latvijā bijis labs darbs, tomēr izglītotā sieviete un gadīgā mamma kredītu sloga dēļ bijusi spiesta doties peļņā uz Islandi, kur strādājusi prestižā viesnīcā. Pēc divām dienām Sanitai bijis paredzēts doties uz Latviju, lai svinētu meitas dzimšanas dienu, bet nu tā vietā ģimene dosies uz Islandi kārtot ar repatriāciju saistītos jautājumus.

 

1 COMMENT

  1. Ka tad vins tika dzivokli? Vina tada pate ka parsvara visas latvietes arzemes ka mekle piedzivojumus uz pakalu. Piemeram viena latviete dzivoja ar islandieti un par seksu prasija ap 50 eiro. Vaij ari cita latviete padeva tiesa savu viru islandiesu viru ka izvaroja u.t.t. . Taka nevajag rakstit ka latvietes arzemes godigas pieguletajas. Vaij ari nesen tika izvarota un nosista islandiete un bija liels tracis par to Islande bet kad noslepkavoja latvieti ir vienkarsi klusums.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.