Home Slavenības Princis Viljams pamatīgi noraizējies par dēlu Džordžu

Princis Viljams pamatīgi noraizējies par dēlu Džordžu

0

Lai arī mazais princis Džordžs ir karaliskās ģimenes pārstāvis, tomēr viņš ir un paliek tikai mazs bērns. Šobrīd četrgadniekam skola sagādā pamatīgas mocības, ziņo britu mediji.

„Džordžs uzsāka skolas gaitas mazāk nekā pirms trim nedēļām, taču viņam jau tā visa ir pārāk daudz,” Viljama teikto medijiem atklājusi Kembridžas hercogpāra ģimenes draudzene Luīze Smita. „Viņš man stāstīja, ka vienu dienu paņēmis dēlu no skolas un sapratis, ka viņš jau ir pārāk noguris un nevēlas apmeklēt šo skolu, tāpēc Vils [princis Viljams-red.piez.] ir noraizējies par tālākajām skolas gaitām,” turpināja Smita.

Kad Viljams veda Džordžu pirmo reizi uz skolu, puisēns izskatījās priecīgs un apmierināts.

Iespējams, vainojams ne vien bērna nogurums, bet arī skolas uzstādījumi. Lai gan skola ir populāra ar saviem noteikumiem, izsmalcināto mācību gaisotni un filozofiju, ir lietas, kas tomēr šķiet vairāk nekā neparastas. Īsi pēc mācību gada sākšanās, skola laida klajā ziņojumu par vēl kādu savu filozofiju – tā neļauj bērniem skolā iegūt labākos draugus.

„Tas patiesībā nav tik dīvaini, kā izklausās, jo noteikums vairāk ir tendēts uz to, lai skolā nebūtu atstumto. Piemēram, ja kādam bērnam no klases ir paredzēta jubilejas ballīte, un ja viņš vēlas uzaicināt uz to arī klasesbiedrus, tad mūsu noteikums ir šāds – vai nu aicini visus, vai nerunā par savu ballīti nemaz. Mēs nevēlamies, lai tiek veidotas bērnu grupas, ir jābūt laipnam un draudzīgam ar visiem,” skaidrojusi skolas vadība.

Skolas gaitas gadā Tomasa Batersija izglītības iestādē izmaksā aptuveni 20 000 eiro un vienā klasē mācās ap 20 skolēniem.

„Šī patiešām ir lieliska skola, kur bērnam tiek iemācīta laipnība un cieņa un pastorālā aprūpe ir patiesi augstā līmenī. Šī ir skola, kur ir nepieciešama liela un rūpīga vecāku līdzdalība, iesaistīšanās un tā kā arī Viljams un Keita patiesi iesaistās šajā procesā – viss būs labi!” sacīja Smita.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.