Home Bez tēmas Horoskops OKTOBRIM

Horoskops OKTOBRIM

0
Taylor Kiser

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos un arvien vairāk gaisā jaušams – jā, ir rudens! Nāc, aplūko, ko tev šim mēnesim sola horoskops!

 

Auns

Šajā mēnesī gūsi iespēju uzlabot savus ienākumus. Pat, ja tas nozīmēs tikai ģimenes budžeta stabilizēšanu, tas nebūs maznozīmīgi. Iespējams, saņemsi naudu no kādas meitenes vai sievietes. Tu vai kāds no taviem tuviniekiem būs iesaistīts tiesu procesā. Šī situācija kļūs par galveno tēmu sarunās, diskusijās kopīgo tikšanos un apciemojumu laikā. Gaidāma nozīmīga tikšanās vai apciemojums mājās. Dažiem Auna zīmes pārstāvjiem iespējama dzīvesvietas maiņa. Būsi noraizējies par gaidāmajiem jaunumiem saistībā ar kādu grūtniecību vai zīdaini drauga vai tuvinieka ģimenē. Vari izjust vajadzību apmeklēt zobārstu vai citu ārstniecības personu. Vienlaikus sekosi līdzi kāda radinieka vai drauga veselības stāvoklim. Uzzināsi pozitīvus, ar darbu vai biznesu saistītus jaunumus. Iespējams, saņemsi kādu izdevīgu piedāvājumu, paaugstinājumu, algas pielikumu, iegūsi jaunus klientus vai biznesa partnerus. Ja dosies ceļojumā, visticamāk, tam būs konkrēts mērķis, piemēram darījumu slēgšana, problēmu risināšana u. tml. Pastāv liela iespēja, ka saņemsi negaidītus ienākumus no citas pilsētas vai valsts.

 

Vērsis

Šomēnes būs nepieciešams pieņemt vairākus konkrētus lēmumus. Lielākoties tie būs saistīti ar tavu ģimeni, tādēļ ieteicams tos pārrunāt visiem kopā, ģimenes lokā. Kopīgiem spēkiem, diskusiju ceļā vienosieties par visiem pieņemamāko risinājumu. Saņemsi nozīmīgus jaunumus par kādu citā pilsētā vai valstī dzīvojošu personu. Nepatikšanas var sagādāt kāds juridisks dokuments vai ar to saistītā informācija. Ja esi iesaistīts tiesu procesos, ieteicams ievērot piesardzību. Pārsteigumus sagādās kāds ar ceļošanu saistīts notikums. Iespējams, neplānoti dosies kādā izbraucienā vai uzņemsi mājās negaidītus ciemiņus. Gaidāma komunikācija ar cilvēkiem, kuri atrodas tālienē. Esi piesardzīgs, saņemot kādu izdevīgu piedāvājumu, piemēram atlaidi vai cita veida bonusu noskatītajai precei. Var gadīties, ka vēlāk nožēlosi šo pirkumu, būsi dusmīgs un vīlies. Īpaši nepatīkami situācija var izvērsties, ja konkrētā lieta iegādāta kā dāvana kādam citam cilvēkam. Tiksies ar draugiem, lai pārrunātu kādu nepatīkamu notikumu viņu ģimenes dzīvē. Viņi lūgs tev palīdzību, atbalstu un ieteikumus, kā rīkoties. Sarežģījumi var iezagties tavās romantiskajās attiecībās. Tas gan nenozīmē, ka jāgatavojas emociju vētrai, taču ņem vērā, ka situācija būs visai delikāta un, lai to atrisinātu, jums abiem būs jābūt taktiskiem un diplomātiskiem.

 

Dvīņi

Šis mēnesis atnesīs tev pārsteigumu, kurš būs saistīts ar kādu vīrieti. Iespējams, iepriekš jau nojautīsi par to, kas drīzumā notiks. Lai kas tas arī būtu, tas lielā mērā ietekmēs tavu dzīvi. Gaidāmas kopa sanākšanas ģimenes un radu lokā. Vairumā gadījumu dosies ciemos pats vai tiksi ielūgts uz svinībām, pasākumiem. Tiksies ar kādu sen neredzētu tuvinieku vai draugu. Negatīvas emocijas sagādāt var kāda telefoniski vai citādi saņemta informācija. Uzzināsi par problēmām, kuras samazinās iespēju piepildīt tavus plānus un cerības. Kopumā situācija ietekmēs ne tikai tevi, bet arī tavus tuviniekus. Sekosi līdzi sarežģījumiem draugu dzīvē. Pastāv risks spriedzei tavās un kāda ģimenes locekļa attiecībās. Iespējams, šobrīd šis cilvēks dzīvo tālienē. Noritēs spraiga saruna par un ap tuvojošos ceļojumu. Dvīņu zīmē dzimušajiem vīriešiem veiksmīgs laiks eksāmenu kārtošanai, darba intervijām, jauna darba vai biznesa uzsākšanai. Saņemsi vairākus lieliskus piedāvājumus, līdz ar to nāksies palauzīt galvu, pirms pieņemsi galējo lēmumu. Sievietēm zvaigznes sola tikšanos ar draugiem, kura sagādās daudz pozitīvas emocijas.

 

Vēzis

Šī mēneša galvenie notikumi būs saistīti ar daudz un dažādiem notikumiem ģimenē un radu lokā. Iesaistīsies svarīgās sarunās un tikšanās, kuru laikā tiks pārrunāti nākotnes plāni un mērķi. Var gadīties iekļūt konfliktā ar kādu citā pilsētā vai valstī dzīvojošu personu. Tāpat nesaskaņas iespējamas ar kādu no ģimenes locekļiem vai draugiem, ar kuru kopā plāno doties ceļojumā vai izbraucienā. Priekpilnu atmosfēru mājās raisīs kādas personīgas svinības vai sasniegumi karjerā. Labvēlīgs laiks dzīvesvietas, interjera maiņai, esošo mēbeļu vai ekipējuma atjaunošanai, uzlabošanai. Gaidāma tikšanās, kuras laikā tiks pārrunāti dažādi finanšu jautājumi. Zvaigznes tevi lutinās un sasniegsi visus vēlamos rezultātus. Daļa saņems papildus ienākumus no kāda vīrieša. Visā visumā oktobris būs sevišķi vēlīgs finanšu jomā. Gūsi vairākas iespējas palielināt līdzšinējos ienākumus un atrisināt ar naudu saistītās problēmas. Esi vērīgs un piesardzīgs, veicot lielus pirkumus un investīcijas.

 

Lauva

Šomēnes gaidāmas tikšanās un sanākšanas, kurām būs liela nozīme tavā dzīvē un nākotnes plānos. Pārrunāsi dažādus notikumus, darījumus un specifiskus jautājumus. Daudzi saņems ielūgumu uz kāzu, saderināšanās vai citām ģimeniskām svinībām. Citiem šajā mēnesī priekšā ir pārvākšanās uz citu pilsētu vai valsti. Nāksies iziet cauri visai depresīvam posmam savā dzīvē, kura laikā saskarsies ar veselības problēmām. Tās aktualizēsies pašā nepiemērotākajā brīdī. Būs risināmi arī citi sāpīgi jautājumi. Lielāko atbalstu, palīdzību un vērtīgākos ieteikumus saņemsi no kādas sievietes. Šis mēnesis būs atmiņā paliekošs, pateicoties kādam īpaši romantiskam vai emocionālam brīdim. Laulātajiem Lauvas zīmes pārstāvjiem zvaigznes sagādās pamatīgus izaicinājumus attiecību jomā, ar kuru palīdzību tiks pārbaudīta tava un partnera saikne. Redzēsi, cik daudz patiesībā varat vai nevarat paļauties viens uz otru. Attiecībām, kurās jau radušās plaisas partneru starpā, pastāv liels risks izjukt. Īpaši piesardzīgiem jābūt tiem, kuri paralēli uztur attiecības ar vairākiem partneriem. Daudziem būs jāpieņem nozīmīgs, ar grūtniecību vai mazu bērnu saistīts lēmums. Ja plāno doties ceļojumā, raugi, lai tas būtu rūpīgi saplānots un noorganizēts, lai izvairītos no nevēlamiem starpgadījumiem. Lauvas zīmē dzimušajām sievietēm pavērsies durvis uz jauniem piedzīvojumiem mīlas dzīvē.

 

Jaunava

Šomēnes veiksmīgi izdosies atrisināt dažādas problēmas mājās. Iespējams, palīdzēsi kādam no tuviniekiem pārcelties un iekārtot jauno dzīvesvietu – māju vai dzīvokli. Diemžēl vai par laimi, maz ko no šajā mēnesī ieplānotā patiešām izdosies realizēt. Emocionāli būsi visai noslogots dēļ problēmām attiecībās ar mīļoto cilvēku. Tevi pamatīgi aizvainos viņa rīcība vai pateiktais apvainojums, kuru būs ļoti grūti aizmirst un piedot. Ārpus kontroles var iziet kāds konflikts, kura karstumā gan tu, gan citi tajā iesaistītie viens otram pateiks ļoti nepatīkamas lietas. Finanšu jomā tev var kaitēt kāda cita cilvēka pieļautās kļūdas un rīcība. Iespējami neparedzēti izdevumi ārstniecības izmaksu segšanai. Tiekoties ar tuviniekiem, draugiem un kaimiņiem uzklausīsi viņu finansiālās problēmas. Diemžēl, šoreiz tavos spēkos nebūs palīdzēt risināt konkrēto situāciju. Daudziem nāksies saskarties ar pārmaiņām darbā. Tās var būt gan īslaicīgas, gan pastāvīgas. Lai arī ar kādām problēmām tev nāktos saskarties, tev nav jāsatraucas par to atkārtošanos nākotnē. Viss notiks tā, kā tam jānotiek. Jau pavisam drīz dzīve pavērs durvis uz jaunām iespējām un priekpilniem brīžiem tavā dzīvē.

 

Svari

Šomēnes tevi gaida interesanti jaunumi. Tie ienesīs gaismu attiecībās ar draugiem un ģimenes locekļiem. Jaunumi var būt saistīti ar bērna piedzimšanu. Tev priekšā ir nozīmīgas sarunas, dokumentu kārtošana u.tml. Raižu pilns šis mēnesis būs tiem, kuri šobrīd ir iesaistīti tiesu procesos. It īpaši, ja tie saistīti arī ar kādu sievieti. Izdevumi lielā mērā būs saistīti ar bērniem vai mazbērniem, taču tie būs plānoti. Atsevišķos gadījumos iespējams arī saņemt naudu no kāda ar bērniem saistīta resursa. Pēkšņu paniku raisīs baumas un nepārbaudītas ziņas, fakti. Tas parādīs, cik muļķīgi ir reaģēt uz informāciju, kura nenāk no drošiem avotiem. Iespējams, kāds no taviem ģimenes locekļiem dosies ceļojumā ārpus valsts darba vai izglītības nolūkos. Svaru zīmē dzimušie vīrieši saņems izdevīgu piedāvājumu nekustamā īpašuma iegādei vai pārdošanai. Neprecētajām sievietēm pastāv liela iespēja uzsākt jaunas attiecības ar vīrieti, kurš piedzīvojis dramatiskus notikumus savā dzīvē, piemēram, atraitni. Lielākā daļa sieviešu ies cauri sarežģītam dzīves periodam, taču nav ļaunuma bez labuma – tas palīdzēs tev pieņemt konkrētus lēmumus un ieviest pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē.

 

Skorpions

Šomēnes gaidāma kāda interesanta biznesa tikšanās. Darbā vairāk nāksies komunicēt ar sieviešu kārstas pārstāvēm. Iespējams, saņemsi interesantu piedāvājumu, informāciju, ideju, pateicoties viņai. Kopumā visu oktobri sievietēm būs liela loma tavā profesionālajā dzīvē. Gaidāmas nesaskaņas ar kādu sarežģīta rakstura cilvēku, ar kuru tev ir abpusējas antipātijas. Nesaskaņu laikā viens otram pateiksiet lietas, kas jūsu savstarpējās attiecības ievērojami pamainīs. Lielākoties, uz labo pusi. Par sevi atgādinās kāda sena mīlestība, kas liks kavēties atmiņās. Iespējama negaidīta tikšanās ar šo cilvēku. Daļai ierasto ikdienu izkrāsos viegls, bezrūpīgs flirts. Esi uzmanīgs attiecībā pret ģimenes budžetu, izdevumiem un naudu kopumā. Saglabā piesardzību, lai izvairītos no krāpniecības un viltus solījumiem. Priekpilnus brīžus sagādās kāds īpašs notikums mājās. Uzņemsi viesus vai pat jaunus cilvēkus, ar kuriem dzīvosi zem viena jumta. Var nākties saskarties ar sarežģījumiem, kuri saistīti ar vīrieti, kurš sasirdzis un stūrgalvības vai baiļu dēļ atsakās no nozīmētās ārstēšanās.

 

Strēlnieks

Šajā mēnesī liela nozīme būs attiecībām ar citiem cilvēkiem. Gaidāmas daudzas tikšanās ar cilvēkiem no tuvinieku un kaimiņu loka. Sievietēm būs nepieciešams sniegt savu palīdzību kādam no tuvākajiem ģimenes locekļiem. Piedalīsies dažādās svinībās un sanākšanās par godu dzimšanas dienai, vārda dienai, kāzu gada dienai u.tml. Saņemsi ar tēvu, vectēvu, onkuli vai vecāko brāli saistītus jaunumus, kuri liks kopā sanākt visai ģimenei. Daļa ņems dalību saderināšanās vai kāzu svinībās. Iespējamas problēmas bērna vai mazbērna dzīvē, kuru dēļ būs nepieciešams apciemot viņu mājās vai citviet. Tev priekšā ir nepatīkama saruna ar kādu jaunieti, kurš vēl neapzinās to, cik dzīve ir sarežģīta un to, kādā situācijā nonācis šobrīd.Profesionālajā jomā iespējamas pārmaiņas, tai skaitā darba vietas maiņa, kas radīs zināmas raizes, taču nekas no notiekošā nebūs pārsteidzošs. Negatīvi ietekmēt tavu noskaņojumu un sagādāt nemieru var kādi jaunumi vai telefona zvans. Kāds konkrēts cilvēks izjutīs savu vainu šajā situācijā. Iespējams, viņš būs devis tev kādas viltus cerības vai solījumu. Dosies uz svarīgu tikšanos, kura atstās lielu iespaidu uz tavu nākotni.

 

Mežāzis

Oktobrī tevi patīkami pārsteigs kāda tuvinieka, drauga vai ģimenes locekļa rīcība. Iespējams, saņemsi no viņa noderīgu ieteikumu, palīdzību vai atzinību par padarīto darbu. Saņemsi pārsteigumu darba vietā vai kādu izdevīgu piedāvājumu no cilvēka ārpus tavu paziņu loka. Par iemeslu priekam mājās kalpos kāds bērns vai jaunietis, kuram organizēsi īpašu ballīti un svinības. Kāds no taviem draugiem vai kaimiņiem cietīs zaudējumus mājās dēļ kāda negadījuma. Situācija būs nelabojama un viss, ko varēs darīt, būs iegādāties konkrēto lietu no jauna, ja tas vispār būs iespējams. Kārtosi dažādus ar mantojumu un nekustamo īpašumu saistītus jautājumus. Neplānoti dosies ciemos pie kāda cilvēka, kuru māc raizes dēļ dramatiskajiem notikumiem viņa dzīvē. Viņam būs nepieciešama palīdzība, taču viņš to var kautrēties lūgt vai noraidīt tavu piedāvājumu. Ja esi plānojis doties ceļojumā, jārēķinās, ka iespējamas dažāda veida izmaiņas šajā sakarā. Īpaši labvēlīgs šis mēnesis būs Mežāža zīmē dzimušajiem vīriešiem. Jutīsies labi gan emocionāli, gan fiziski.

 

Ūdensvīrs

Šomēnes dosies kādā ilgi gaidītā un plānotā izbraucienā vai ceļojumā. Uzturēsi komunikāciju ar kādu sievieti no citas pilsētas vai valsts. Pastāv liels risks piedzīvot zādzību vai negadījumu savās vai kaimiņu mājās. Mājsaimniecības problēmu risināšanu ieteicams atlikt uz vēlāku laiku. Saņemsi iepriecinošus jaunumus par iestājušos grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Īpašu veiksmi piedzīvos kāds bērns vai jaunietis no tuvākās ģimenes loka. Daudzi apmeklēs saderināšanās vai kāzu svinības. Par sevi atgādinās kādi pagātnes notikumi, ap kuriem vijās lērums melu, sāpju, vilšanās un citi notikumi, kuru dēļ izlēji ne mazums asaru. Uzzināsi jaunumus, ielūgumu vai ieteikumu no kāda netālu dzīvojoša cilvēka. Daļai izdosies uzsākt jaunas attiecības ar kādu, ar kuru ir kopīgas intereses. Tavā dzīvē parādīsies kāds svešinieks, kurš ieviesīs izmaiņas tavā personīgajā, profesionālajā vai sabiedriskajā dzīvē. Jūs nevienos tuva draudzība vai pazīšanās. Ūdensvīra zīmē dzimušām sievietēm labvēlīgs laiks ceļošanai.

 

Zivis

Šajā mēnesī radīsies steidzama nepieciešamība kontaktēties ar ģimenes locekļiem, kuri dzīvo tālienē. Tai pamatā var būt pārprasta informācija vai novēlota tās saņemšana. Iesaistīsies finanšu attiecībās ar cilvēku, kurš dzīvo citā pilsētā. Iespējams, saņemsi no viņa vai nosūtīsi naudu vai finanšu dokumentus. Nepatikšanas sagādās kāda meitene vai jauna sieviete, kura nevēlēsies pieņemt apkārtējo sniegto palīdzību un ieteikumus. Iespējams, vienosieties savā starpā, ka bez liekas pompozitātes palīdzēsi viņai tikt galā ar problemātisko situāciju viņas dzīvē. Saasināties var senas veselības problēmas. Tās atgādinās tev par nepieciešamo ārstēšanos un liks ieviest izmaiņas pašreizējā dzīvesveidā. Daļa šomēnes plānoto tikšanos tiks atliktas uz nenoteiktu laiku dažādu apstākļu dēļ. Daudziem šis mēnesis izrādīsies visai liktenīgs. Tā nozīmi sapratīsi vien pāris mēnešus vēlāk, taču ieteicams jau tagad rūpīgi piedomāt pie savas rīcības un pieņemtajiem lēmumiem.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.