Home Bez tēmas Horoskops 1. oktobrim

Horoskops 1. oktobrim

0
Brooke Lark

Jaunais mēnesis pavērs aizvien jaunas un jaunas iespējas. Izmanto tās, lai veiktu izmaiņas, ko jau ilgu laiku apdomā. Enerģija gaida, kad tu patiesi tai pakļausies un izmantosi visu, ko dzīve sniedz. Lielākajai daļai no mums ir pienācis laiks veikt izmaiņas, ko iepriekš, iespējams, pat esam noraidījuši. Meklē, dari, uzvari!

 

Auns

Saglabā vēsu prātu, Auns, jo tev jābūt pārliecinātam par to, ko tu dari. Iespējams, ne vienmēr ir nepieciešams cīnīties par savu taisnību vai aizstāvēt kāda cita intereses. Ne vienmēr ir iespējams uzvarēt. Mierinājumu un mieru šodien varēsi rast zaļajā krāsā. Atrodi laiku ,ko vari pavadīt vienatnē.

 

Vērsis

Šodien darbs un pienākumi tev izraisīs aizvien jaunus izaicinājumus, kas, iespējams, ietekmēs ne tikai tevi bet arī tavu ģimeni. Meklē iespējas, lai gūtu progresu, domājot ne tikai par šo mirkli, bet arī par nākotni. Romantiskās attiecības pašlaik paliks otrajā plānā.

 

Dvīņi

Šī tev varētu būt diezgan haotiska diena. Neatkarīgi no tā, ko tu dari, neļauj tikai apkārtējiem diktēt tev noteikumus. Centies justies ērti savā ādā un koncentrējies uz savu pozitīvo domāšanu, darbu, ko veic tieši tu. Šodien uzmanies no cilvēkiem, kuriem ir neparasti vārdi, jo viņi var ietekmēt tavu laimes sajūtu.

 

Vēzis

Ūdens vienmēr uzvar, jo īpaši tāpēc, ka esi viena no zodiaka ūdens stihijām, tāpēc šodien ieteicams nokļūt līdz ūdenim. Ja netiec paraudzīties uz jūru vai nopeldēties baseinā, mājās sagatavo siltu vannu. Tieši no ūdens tu iegūsi spēku, enerģiju un spēju koncentrēties.

 

Lauva

Šodien gaisā virmos romantikas notis. Dari ko īpašu kopā ar personu, kura tev rūp, lai liktu pamatus ilglaicīgai nākotnes laimei. Sagādā pārsteigumu vai norunājiet pavadīt kopīgu vakaru. Saglabā atvērtu sirdi jauniem piedzīvojumiem, izbaudi otra cilvēka klātesamību. Atbrīvojies!

 

Jaunava

Optimisms un enerģija šodien būs tavi sabiedrotie, taču velti laiku arī tam, lai vairotu savu enerģiju, uzņemtu to, ne tikai tērētu. Šķiet, ka šodien pareizajā virzienā tevi pagrūdīs pat vējš. Ir laiks, lai pabeigtu kādu darbu, kas jau kādu laiku tev sagādājis galvassāpes. Liela nozīme tavā dienā būs dzeltenajai krāsai.

 

Svari

Šodien meklē iespēju, kā paklusēt un pabūt vienatnē. Izmanto šo laiku, lai apdomātu savus pienākumus un to, kā tu tos vērtē. Neatbildi uz jautājumiem, kamēr nejūti, ka esi tam gatavs. Kāds Auns tavā dzīvē šodien var kļūt īpaši nozīmīgs.

 

Skorpions

Šodien tavā dzīvē liela nozīme būs tiltiem. Priecājies un pievērs uzmanību katram tiltam, ko šķērso un arī pārnestā nozīmē – esi pateicīgs par katru sevis izveidoto tiltu, piemēram, vērtīgu draudzību. Atrodi veidu, kā savā garā vairāk ienest dzīvīgumu un enerģiju. Padomā par to, kas tev pēdējā laikā licis nervozēt. Mēģini vēlreiz pievērsties šo emociju cēlonim.

 

Strēlnieks

Nē, pasaule nesmejas par tevi, Strēlniek, lai arī šodien tev tā varētu šķist. Iespējams, izmēģināsi ko tādu, ko nekad neesi darījis. Pēc tam varēsi veltīt laiku pārdomām par to, vai vēlies to atkārtot, vai nekad vairs. Šodien tavs iedvesmas avots būs sarkanā krāsa, tāpēc tver to it visur, kur vien vari!

 

Mežāzis

Šodien pamēģini uz lietām sev apkārt palūkoties garīgāk un mierīgāk, mēģini būt nosvērts un nereaģēt tikai ar emocijām. Lieliska diena, lai beidzot pavirzītos uz priekšu jomā, kurā, iespējams, jau kādu laiku jūties kā iestrēdzis. Var gadīties, ka atradīsi jaunus pavedienus.

 

Ūdensvīrs

Šī diena solās būt dāsna. Dari visu, lai vairotu savus panākumus, padarītu sevi spēcīgāku. Iekārtojies ērti ikvienā darbā, ko dari, pievērs uzmanību tam, lai tevi neviens neizsistu no līdzsvara – neļaujies tam.

 

Zivis

Tieši tāpat kā vējš plīvo koku lapās, arī tu, iespējams, sajutīsi, ka kaut kas mainās. Esi brīvs un elastīgs – dzīve spēj sagādāt brīnišķīgas pārmaiņas. Pirms kādam ko iesaki vai dalies ar viņu savās idejās, pārliecinies, ka šis cilvēks tiešām ir tā vērts.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.