Home Nopietnāk Sarkandaugavas varmākam šī nav nav bijusi pirmā reize, kad atņem cilvēkam dzīvību

Sarkandaugavas varmākam šī nav nav bijusi pirmā reize, kad atņem cilvēkam dzīvību

0

 

Vienā no Ziemeļu ielas koka namiem Rīgā pagājušo piektdien noticis baiss noziegums – kādu 69 gadus vecu vīrieti nežēlīgi nogalinājis šeit mītošais 49 gadus vecais pudeles brālis, vēsta LNT Degpunktā.

 

Kaimiņi par notikušo uzzinājuši, kad šeit ieradušies vairāki policijas auto un specvienība. Vainīgas nav ne bēdzis, ne noliedzis izdarīto. Policijā stāstījis, ka viņam to likuši paveikt kādi augstāki spēki.

 

Noziegums ir ārkārtīgi vardarbīgs – vairāk kā 20 dūrieni, pēdējais pat iespiests ar kāju krūtīs, bet pēc slepkavības līķi vēl mēģināts dedzināt. Nu notikuma vietā milzīgo asins peļķi sedz finiera plāksne.

 

Slepkava pēdējos pāris gadus mitinājies pie 80 gadus vecās Dzidras. Atļāvusi pie viņas apmesties apmaiņā pret palīdzību mājas solī. Gādājis malku un līdzējis citos saimnieciskos jautājumos. Viņa slepkavības brīdī bijusi mājās. Abi vīri cilājuši glāzītes, līdz izcēlies strīds. Slepkava Dzidrai pat prasījis nazi, viņa atteikusi.

 

Nazi atradis pats un licis upurim atvērt muti. Tas teicis: “Toļik, kāpēc man tas jādara, es taču neko sliktu neesmu darījis.” Par turpmākajiem notikumiem sieviņa klusē. Brīdi vēlāk ciemiņš jau gulējis asiņu peļķē. Viņa savos 80 gados nekad nebūtu iedomājusies, ka piedzīvos slepkavību dažus metrus no savas gultas.

 

Savu uznācienu slepkava pabeidzis, demonstratīvi pietupjoties un nokārtojoties turpat istabas vidū. Tad aizgājis līdz sirmgalves aprūpētājai, kura dzīvo turpat netālu, un viņa izsaukusi policiju.

 

Par slepkavību un līķa apgānīšanu vīrietim nu draud pat mūža ieslodzījums. Šis nav pirmais noziegums, ko Toļiks pastrādājis, un, izrādās, arī ne pirmā slepkavība… Viņam nozīmēta tiesu psihiatriskā ekspertīze.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.