Home Nopietnāk Policija parāda Krievijas kanibālu pārīša ledusskapja saturu! Šie gaļas pīrāgi tirgoti pilsētā…

Policija parāda Krievijas kanibālu pārīša ledusskapja saturu! Šie gaļas pīrāgi tirgoti pilsētā…

0

 

Pēdējās dienās vai visu pasauli pāršalcis šausminošais atklājums Krasnodarā, Krievijā, kur kāds pāris 18 gadu laikā notiesājis aptuveni 30 cilvēkus. Vietējā policija nākusi klajā ar vēl jauniem attēliem un faktiem.

 

Izrādās, ka no cilvēka gaļas gatavotie pīrāgi pārdoti pilsētas restorāniem. Jau vēstīts, ka Dmitrijs un Natālija Bakšajevi savā miteklī militārās akadēmijas hostelī Krasnodarā turēja samērā lielu daudzumu marinētas un vārītas cilvēka gaļas – tā atrasta ne vien ledusskapī, bet arī saldētavā un pagrabā.

 

 

Viena no upuriem atpazīta kā 35 gadus vecā viesmīle Jeļena Vashruševa, kura dzīvojusi netālu. Visticamāk, pāris izmantojis iepazīšanās portālus, lai nolūkotu sev jaunus upurus.

 

Kaimiņi apstiprinājuši, ka 42 gadus vecā Natālija, kura agrāk strādājusi par medmāsu, regulāri piepelnījusies, tirgojot gaļas pīrāgus. Tāpat sieviete agrāk meklējusi šefpavāra darbu un solījusies piegādāt gaļu. Kādas kafejnīcas īpašnieks atminas, ka Natālija uzdevusi daudz jautājumu par to, kur viņi pērk gaļu. Viņš toreiz sievietei norādījis, ka strādā vienīgi ar sertificētiem piegādātājiem.

 

Tagad kafejnīcas saimnieks uzskata, ka policijai vajadzētu apmeklēt iespējamās vietas, kur sieviete varētu būt strādājusi, un, iespējams, mēģinājusi tur realizēt upuru gaļu.

 

Zināms, ka viņa varētu būt tirgojusi cilvēka gaļu stažieriem un jaunajiem pilotiem akadēmijā, kurā strādāja iepriekš. Šobrīd notiek izmeklēšana, kādā veidā pāris gadiem ilgi varējis netraucēti dzīvot ēkā, kas pieder Krievijas Aizsardzības ministrijai.

 

Dmitrija pamāte žurnālistiem norādījusi, ka tīņa gados viņš pabijis cietumā par zādzībām. Natālija esot viņu ietekmējusi ļoti slikti, abi bieži dzēruši un strīdējušies.

 

Natālija liecību sniegšanas laikā norādījusi uz vairāk nekā 30 upuru fotogrāfijām. Pāra dzīvoklī atrasti daudzi upuru mobilie tālruņi, kā arī video pamācības cilvēka gaļas pagatavošanai.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.