Home Bez tēmas Nedēļas horoskops: 2. – 8.oktobris

Nedēļas horoskops: 2. – 8.oktobris

0
James McGill

Auns

Šonedēļ tev veiksmīgi izdosies atrisināt jebkurus sarežģījumus savā dzīvē. Iespējams, viss nenoritēs tik raiti, kā vēlētos, tomēr ātrāk vai vēlāk visas problēmas tiks atrisinātas. Iesaistoties konfliktos, vispirms pārliecinies, vai tavs viedoklis ir argumentēts un pamatots. Pretējā gadījumā neviens no jums nebūs ieguvējs. Saņemsi patīkamus jaunumus ģimenē. Finanšu jomā situācija būs stabila. Nedēļas gaitā iespējams kāds nozīmīgs notikums, kurš saistīts ar kādu no ģimenes locekļiem. Uzzināsi sev un savai ģimenei svarīgu informāciju. Tas notiks kādas ciemošanās laikā vai sarunā ar kādu, kurš dzīvo tālienē. Saņemsi arī interesantus jaunumus par kādu bērnu. Ja esi vecāku statusā, par garlaicību sūdzēties nevarēsi. Esi gatavs pārsteigumam, kurš atstās iespaidu uz tavu dzīvi ne vien šajā nedēļā, bet arī turpmākajos pāris mēnešos. Gados jaunajiem Auna zīmes pārstāvjiem gaidāmas īpašas tikšanās ar draugiem un tuviniekiem.

 

Vērsis

Tev šajā nedēļā gaidāmas daudz sarunas un tikšanās profesionālajā jomā. Darbs vai bizness būs galvenais sarunu temats arī tiekoties ar draugiem, ar kuriem tevi vieno kopīgas idejas, plāni un problēmas. No kāda draugu lokā esoša cilvēka saņemsi jaunu ideja vai darba piedāvājumu. Pieņemsi nozīmīgu lēmumu. Gaidāma arī komunikācija ar kādu tālienē dzīvojošu cilvēku. Tās laikā pārrunāsiet kādu emocionāli grūtu un sarežģītu situāciju. Tevi iepriecinās kāda paziņas īpaši tev gatavotais pārsteigums. Tas raisīs pozitīvas emocijas, kuras tevi neatstās vēl turpmākās pāris nedēļas. Meklēsi iespēju strādāt vairāk un ilgāk, lai varētu palielināt ģimenes budžetu. Tavu uzmanību pievērsīs kāda meitene vai jauna sieviete un viņas dzīvesstāsts. Lai arī vairums notikumu šajā nedēļā šķitīs nenozīmīgi un jutīsies, it kā atrastos ierastajā rutīnā, jau drīz atskārtīsi, ka patiesībā ir citādāk. Vērša zīmē dzimušās sievietes var saņemt pārsteigumu no kāda tuvinieka, kaimiņa vai drauga. Vīriešiem labvēlīgs laiks biznesa attīstīšanai. Iespējams, saņemsi patīkamu uzmanības apliecinājumu no sava partnera vai pielūdzēja.

 

Dvīņi

Šonedēļ tava uzmanība koncentrēsies uz tavu dzīvesvietu, vietu, kuru vari saukt par savām mājām. Gaidāmi dažādi īpaši notikumi un situācijas. Nāksies tikt galā arī ar vairākām nebūšanām. Būsi pamatīgi noslogots un aizņemts, kā rezultātā arī viegli aizkaitināms un nepacietīgs. Kāda vilšanās vai neveiksme var tevi novest pat līdz asarām. Ģimenes lokā tiks pārrunāti dažādi delikāti pagātnes notikumi. Pastāv risks arī nesaskaņām ģimenes locekļu starpā. Iespējams konflikts ar kādu personu vai kompāniju par sligti sniegtu pakalpojumu vai nekvalitatīvu pārdoto preci. Daļa sarežģījumu var saistīti ar īpašumu jautājumiem, taču tev veiksmīgi izdosies tos atrisināt. Nedēļas gaitā tevi pārsteigs vēstule, zvans vai uzaicinājums tikties no kāda drauga. Iespējams, saņemsi kādu piedāvājumu, ar kura palīdzību jau tuvākajā nākotnē izdosies īstenot savu sapni. Iespējams, sapnī redzēsi  cilvēku, kurš atrodas aizsaulē. Viņa mērķis būs likt tev par kaut ko aizdomāties. Centies padomāt par šī vēstījuma zemtekstu. Tevi pārsteigs arī kāds pēkšņs situācijas pavērsiens tev par labu.

 

Vēzis

Labvēlīga nedēļa dažādu finanšu jautājumu risināšanai. Šajā sakarā iespējams nodibināt gan noderīgus kontaktus, gan atrast veiksmīgus risinājumus dažādām situācijām. Lai cik svarīgi notikumi būtu ieplānoti šajā nedēļā, centies pārlieku neiespringt uz tiem un ļaujies notikumu gaitai. Lielākoties viss atrisināsies tev par labu, ja vien būsi sevišķi pacietīgs visu šo septiņu dienu garumā. Nāksies vairāk pievērsties darbam un dažādu rutīnveida uzdevumu pildīšanai. Neraugoties uz to, spēsi uzbūvēt stabilus pamatus nākotnes veiksmei un panākumiem, it īpaši karjeras jomā. Piedzīvosi dažāda veida drāmas un neveiksmes, kuras sniegs tev arī sava veida mācību. Iespējams, uzzināsi par kāda tālienē dzīvojoša paziņas veselības problēmām. Ja esi plānojis doties ceļojumā, var gadīties, ka būs nepieciešams risināt dažādus starpgadījumus ar raksturā sarežģītiem cilvēkiem. Vēža zīmē dzimušajiem vīriešiem šī nedēļa paliks atmiņā ar kādu interesantu un aizraujošu tikšanos.

 

Lauva

Šajā nedēļā tava uzmanība būs vērsta uz cilvēkiem, kuri kaut kādā veidā ir likuši tev justies satrauktam. Centīsies izprast viņu rīcības iemeslus. Rūpīgi izvērtēsi jebkuru saņemto informāciju. Ieteicams, gan būt saprātīgam, plānojot, kur un kam veltīt savu laiku. Visā visumā iespēju pilna nedēļa, kuras laikā zvaigznes atvērs tev durvis uz jauniem mērķiem, uzdevumiem un prioritātēm. Saņemsi palīdzību no kāda cilvēka un arī veiksme būs tava sabiedrotā. Pievērs vairāk uzmanības finanšu dokumentiem, līgumiem un cita veida darījumiem ar bankām, kredītiestādēm un apdrošināšanas institūcijām. Saņemsi jaunumus un sekosi līdzi kāda vīrieša veselības stāvoklim. Sapņi, kurus redzēsi pirmajās trīs nedēļas dienās, pavēstīs tev par notikumiem, kurus piedzīvosi nedēļas otrajā pusē. Sievietēm ieteicams piesardzīgi apdomāt jebkuru piedāvājumu un uzaicinājumu. Nesteidzies ar savu atbildi, ja vēlies sevi pasargāt no nožēlas.

 

Jaunava

Šonedēļ ar lielām rūpēm un satraukumu vērosi notiekošo kāda drauga vai tuvinieka privātajā dzīvē. Viss, ko šajā nedēļā atgriezīsi savā ikdienas dzīvē vai izmetīsi no tās, būs uz palikšanu, tādēļ esi piesardzīgs, pieņemot kardinālus lēmumus. Saņemsi jaunumus no tuvu un tālu dzīvojošiem cilvēkiem. Tie lielā mērā ietekmēs tavus tuvākās nākotnes plānus un rīcību. Labvēlīgs laiks darbam, biznesam un ceļošanai ar konkrētu mērķi, piemēram, komandējumam. Dažus iepriecinās kāds darba piedāvājums no ārzemju kompānijas. Pastāv liela iespēja, ka tavs labi padarītais darbs tieši šajā nedēļā gūs novērtējumu un atzinību. Tie, kuri plāno doties ceļojumā, piedzīvos spēcīgas emocijas un pieredzi. Beidzot izdosies atrisināt kādu konfliktsituāciju. Spēsi atgriezt harmoniju pat izjukušās attiecībās. Gaidāmi patīkami brīži, kuri saistīti ar tev nozīmīgu kontaktu un attiecību attīstību. Zvaigznes sola iespēju attīstīt kādu savu ideju. Pateicīgs laiks dažādu problēmu risināšanai. Gados jauniem Jaunavas zīmē dzimušiem vīriešiem šonedēļ nāksies piedzīvot emociju jūru saistībā ar kādu ceļojumu.

 

Svari

Šī nedēļa ritēs par un ap tavu darba vietu vai biznesu. Pārsteigumu sagādāt var kādas izmaiņas, piemēram, jauni klienti, jauni kolēģi vai darba pienākumi. Visā visumā tev ļoti nozīmīgs laiks. Nāksies pieņemt svarīgus lēmumus saistībā ar naudu un finanšu dokumentiem. Iespējamas tikšanās un sarunas par naudas jautājumiem un finanšu saistībām ar tuviniekiem, draugiem un biznesa partneriem. Izmanto šo nedēļu, lai stabilizētu finansiālo situāciju un atrisini ar to saistītās problēmas. Īpaši izaicinājumi finanšu jomā gaida Svaru zīmē dzimušos vīriešus. Ja esi gana azartisks, vari izmēģināt savu veiksmi loterijā, ieguldot tajā nelielu naudas summu. Labvēlīgs laiks arī juridisko jautājumu sakārtošanai. Daudzi ņems dalību nozīmīgā notikumā kāda ģimenes locekļa dzīvē. Atsevišķos gadījumos konkrētā situācija var kalpot par iemeslu tālākam izbraucienam vai ceļojumam. Veiksmīgs laiks kopdzīves uzsākšanai un laulībām. Esi vērīgs pret savu veselību un neuzsāc pašārstēšanos. Ja nejūties labi, griezies pie ārsta. Saņemsi patīkamus jaunumus par kādu tālienē dzīvojošu sievieti.

 

Skorpions

Šī nedēļa izvērtīsies īpaši interesanta finanšu jautājumos. Piedzīvosi vairākus priekpilnus brīžus, pateicoties kādam pirkumam, atzinībai u.tml. Iespējams, saņemsi dāvanu vai uzmanības apliecinājumu no mīļotā cilvēka. Interesanta attīstība un spēcīgas emocijas gaida tos, kuri uzsākuši flirtu darba vietā vai biznesā.  Gaidāms arī kāds atmiņā paliekošs, patīkams, ar kādu sievieti saistīts notikums. Vari uzsākt virtuālu komunikāciju ar kādu, kuram bija nozīmīga loma tavā dzīvē pagātnē. Tas var būt tavs bijušais partneris, laulātais draugs, klasesbiedrs, kolēģis vai kaimiņš. Drīzumā saņemsi ielūgumu uz kādu tikšanos, kopā sanākšanu vai publisku pasākumu. Būsi ļoti emocionāls, kā rezultātā iespējamas pēkšņas garastāvokļa svārstības, bieži mainīsi savas domas un vēlmes. Tu esi soļa attālumā no savu mērķu apzināšanas un realizēšanas. Daļa dosies dāvanas meklējumos kādam tuviniekam vai draugam. Liela nozīme visu šo septiņu dienu laikā būs labestībai un žēlsirdībai.

 

Strēlnieks

Šī nedēļa būs labvēlīga romantiskajām attiecībām, intīmiem piedzīvojumiem, flirtam u.c. Visai dinamisks laiks. Gaidāmas tikšanās ar draugiem, lai apspriestu gan privāto dzīvi, gan dažādas biznesa idejas. Iesaistīsies interesantās sarunās ar cilvēkiem no tālienes. Neatlaidīgi un mērķtiecīgi strādāsi pie finanšu situācijas uzlabošanas un veiksmīgi arī īstenosi visu iecerēto šajā jomā. Kāds notikums var kalpot par iemeslu svinībām draugu vai tuvinieku lokā. Tev priekšā ir svarīga saruna ar ģimenes lokā esošu bērnu vai jaunieti. Iespējamas raizes saistībā ar kādu no tuviniekiem. Darba vietā valdīs spriedze dēļ dažādiem pārpratumiem, nekompetenci, bezdarbību un nesaskaņām ar klientiem. Grūtības var sagādāt ar māju vai citu īpašumu saistīta lēmuma pieņemšana. Tā dēļ vari sajusties pat depresīvs uz noteiktu laiku.

 

Mežāzis

Šonedēļ saņemsi vairākas izdevīgas iespējas darbā, izglītībā un biznesā. Šajās jomās piedzīvosi jūtamu progresu, veiksmi, atzinību vai pat apbalvojumu, prēmiju un paaugstinājumu. Vairāk nāksies pievērsties finanšu jautājumu risināšanai. Arī šajā jomā zvaigznes būs tev labvēlīgi sastājušās. Labvēlīgs laiks dažāda veida terapijai, ārstniecības procedūrām, sportam un visam citam, kas var palīdzēt uzlabot tavu fizisko formu un veselību. Vari piedzīvot vairākas mulsinošas situācijas, kuru laikā šķitīs, ka esi pazaudējis pavedienu visam notiekošajam. Centies raudzīties uz lietām filozofiski un izvairies no dusmu, baiļu un citu negatīvu emociju plūdiem. Interesantu pieredzi iegūsi negaidītas tikšanās vai randiņa laikā. Par iemeslu svinībām kalpos nozīmīgs notikums draugu vai kaimiņu ģimenē. Mežāža zīmē dzimušajiem vīriešiem ieteicams rūpīgi pārdomāt savus vārdus un rīcību, kā arī lēmumu pieņemšanas brīžos nolikt malā emocijas.

 

Ūdensvīrs

Šajā nedēļā jārēķinās ar negaidīti lieliem izdevumiem. Vairāku iemeslu dēļ finansiālā situācija būs visai nestabila, taču vari sevi mierināt, ka šis ir pārejošs posms un jau drīz viss atkal aties atpakaļ ierastajās sliedēs. Neļauj panikai un spriedzei ienākt tavās attiecībās ar citiem cilvēkiem. Komunikācijā ar pretējā dzimuma pārstāvjiem vari piedzīvot manipulāciju, patiesības slēpšanu vai centienus sagrozīt faktus. Ja apzināti iesaisties jebkādas šāda veida ļaunprātības realizēšanā, rēķinies ar sekām. Veselības problēmas var skart kādu tavu tuvinieku vai draugu. Nedēļas gaitā problemātiski attīstīsies attiecības ar kādu no draugiem, kā rezultātā piedzīvosiet abpusēju spriedzi un citas negatīvas emocijas. Tev priekšā ir gan patīkami, gan ne tik patīkami brīži. Brīžos, kad viss sokas kā no rokas, ieteicams līdz galam atrisināt dažādas problēmas, lai dienās, kad iet grūtāk, būtu kaut nedaudz vieglāk. Ūdensvīra zīmē dzimušie vīrieši saņems kādu lielisku piedāvājumu, saistībā ar kuru būs nepieciešams ātri pieņemt lēmumu, kas nebūt nebūs viegli. Viss ir un būs atkarīgs tikai un vienīgi no tevis paša.

 

Zivis

Šonedēļ var nākties piedzīvot neuzticību. Iespējams, konkrētās situācijas vaininieks ir cilvēks, kurš pats šobrīd atrodas sarežģītā situācijā. Kāds, kurš izmisīgi cenšas rast risinājumu savām problēmām, manipulējot ar saviem līdzcilvēkiem. Esi piesardzīgs pret lieliem solījumiem un kārdinošiem piedāvājumiem, kā arī nesteidz sniegt pozitīvu atbildi uz lūgumu aizdot naudu. Šī nedēļa tevi pārsteigs ar nepatīkamiem jaunumiem, kuri saistīti ar kādu tavu paziņu. Negaidīti uzsāksies flirts darba vietā vai interesanti attīstīsies līdzšinējais. Labvēlīgs laiks, lai iepazītos ar jauniem cilvēkiem un dotos uz randiņiem. Zvaigznes sola dažādas tikšanās un kopā sanākšanas. Uz dažām no tām dosies visai negribīgi. Neraugoties uz to, komunikācijā ar apkārtējiem gaidāmi daudzi pozitīvi brīži. Kopumā veiksmīgs laiks savu plānu realizēšanai.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.