Home Bez tēmas Horoskops 30. septembrim

Horoskops 30. septembrim

0
photo-nic.co.uk nic

Zvaigznes un planētas ir parūpējušās par to, lai šajā dienā nevienam netrūktu jautrības! Baudkārā Venēra joprojām atrodas Jaunavas zīmē, tādēļ šajā dienā uzsāktās attiecības būs noturīgas un ilgstošas. Labvēlīga diena, lai dotos uz pirmo randiņu vai kādu atkalsatikšanos. Svarīgākus projektus ieteicams atlikt uz citu dienu. Uz vienu dienu aizmirsti par rūpēm, pienākumiem un vienkārši izbaudi dzīvi!

 

Auns

Šodien jutīsi īpašu saikni ar savu partneri. Labvēlīgs laiks dažādām nopietnām sarunām – tās visas noritēs raiti un produktīvi. Izbaudi šīs dienas pozitīvo enerģiju! Iepazīsties ar jauniem cilvēkiem un, ja esi sirdī brīvs, dodies partnera meklējumos!

 

Vērsis

Šīs dienas fokusā būs tava karjera. Tev ir svarīgi, lai tavi mērķi karjerā saskanētu ar tavu personību un to, ko vēlies sasniegt savā dzīvē. Šodien pievērsīsies pārdomām par šiem jautājumiem, lai pārliecinātos, ka esi uz pareizā ceļa. Ja tomēr nejūties īstajā vietā, šobrīd ir labvēlīgs laiks pārmaiņām.

 

Dvīņi

Tev piemīt spēja vienlaikus nodarboties ar vairākām lietām, taču tā rezultātā bieži vien problēmas sagādā konkrētu uzdevumu un pienākumu izpildīšana. Koncentrējies uz būtiskāko, nešķied savu enerģiju un laiku uz visām pusēm. Pievērs vairāk uzmanības kvalitātei, nevis kvantitātei.

 

Vēzis

Šodien būsi atjaunojošas enerģijas piepildīts. Veiksmīgs laiks jaunu projektu uzsākšanai un dažādu pārmaiņu īstenošanai. Tev vienmēr ir iespēja padarīt skaistāku un funkcionālāku savu dzīvesvietu vai darba vietu un ne vienmēr tam nepieciešami lieli finansiālie līdzekļi. Būs pārsteigts, cik ļoti pat nelielas, patīkamas pārmaiņas var uzlabot tavu noskaņojumu un dzīves kvalitāti.

 

Lauva

Esi iejūtīgs pret tiem, kurus mīli. Dažkārt ir visai sarežģīti tevi izprast, izdarīt visu tev pa prātam un neviens to nezin labāk par taviem draugiem un mīļoto cilvēku. Neļauj vaļu savam temperamentam! Atceries, ka pateiktos vārdus atpakaļ mutē neiebāzīsi.Centies būt mierīgāks un saprotošāks.

 

Jaunava

Šodien saskarsies ar kādu iekšējo konfliktu par kādu lēmumu, kuru grasies pieņemt. Izdarīt izvēli būs sarežģīti. Liec lietā savas analītiķa dotības un pieej lēmuma pieņemšanai no praktiskās puses, lai vēlāk nebūtu jānožēlo izdarītais.

 

Svari

Tu mīli skaistas lietas. Skaistums tev ir īpaši svarīgs arī tavā privātajā telpā – mājās.  Iespējams, pēdējā laikā nākas saskarties ar kāda tuvinieka nekārtīgo un bohēmisko dzīvesveidu un tas tevi pamatīgi kaitina. Atslābsti un atceries, ka attiecības vienmēr bija, ir un būs svarīgākas par materiālām lietām!

 

Skorpions

Pēdējā laikā tu esi domājis daudz par savām mājām. Par vietu, kur dzimi, uzaugi, par vietu, kur dzīvo tagad un vietu, kurā tu gribētu dzīvot tuvākā vai tālākā nākotnē. Pārdomā, kas ir tās lietas, kas sagādā tev prieku un, ko tu labprātāk gribētu mainīt. Tas palīdzēs tev iegūt skaidru vīziju par to, pēc kā tiekties šobrīd.

 

Strēlnieks

Šodien ieteicams būs dāsnam pret savu draugu vai mīļoto cilvēku. Iespējams, kāds tavs tuvinieks nesen ir tev lūdzis, piemēram, naudu. Lai kāds arī ir bija konkrētais lūgums, tas tevi samulsināja un negatīvi ietekmēja tavu attieksmi pret viņu. Neskopojies un, ja tev ir iespējams dalīties ar kaut ko, dari to. Atceries, ka dāvināt vienmēr ir daudzkārt patīkamāk, nekā saņemt dāvanas.

 

Mežāzis

Šodien daudz domāsi par kādu konkrētu situāciju savā dzīvē. Aizdomas raisīs kāda persona un viņas šķietami negodprātīgā rīcība. Nebaidies šo cilvēku uzrunāt, lai noskaidrotu patiesību. Tavās interesēs ir darīt visu, kas nepieciešams, lai pasargātu sevi no potenciālajām briesmām.

 

Ūdensvīrs

Šodien jutīsi gandarījumu par kādu nesen pieņemtu lēmumu. Tas noteikti citiem šķita neprātīgs un liela daļa bija pret to, taču gala rezultāts ir tev labvēlīgs. Esi nesalaužams savā pārliecībā un tu vienmēr spēsi pieņemt pareizo izvēli. Neviens cits labāk par tevi nezinās, kas tev nepieciešams, tādēļ ignorē apkārtējo iebildumus un nosodījumu.

 

Zivis

Šodien būsi dāsnā noskaņojumā un domāsi par to, kā iepriecināt apkārtējos. Tev piemīt labestīga, nesavtīga personība, kura ir apbrīnas vērta. Ieteicams gan atcerēties arī par sevi un savām vajadzībām. Parūpējies par sevi, lai varētu parūpēties arī par citiem!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.