Home Bez tēmas Horoskops 29. septembrim

Horoskops 29. septembrim

0
srikanta H. U

Esi gatavs pamatīgām pārmaiņām! Šajā dienā Merkūrs ieiet baudkāro Svaru zīmē, savukārt Mēness iztēles bagātajā Ūdensvīrā. Labvēlīgs laiks mīlestībai un romantikai. Attiecībās viss noritēs kā pa sviestu un mīlas dzirksts uzplaiksnīs par pelnos sairušā mīlestībā. Metīsies ideāla meklējumos gan cilvēkos, gan dažādās situācijās.

 

Auns

Šodien jutīsies īpaši sentimentāls attiecībā pret kādu savu draugu. Iespējams, ilgosies pēc viņa. Lai arī dažādu apstākļu dēļ cilvēkiem nākas doties katram savā ceļa virzienā, atceries, ka komunikāciju ir iespējams atjaunot ar viena zvana palīdzību. Piezvani viņam un sarunā tikšanos!

 

Vērsis

Šodien jutīsies spēka un enerģijas pilns, kā arī vēlēsies paplašināt savas zināšanas saistībā ar veselību un labsajūtu. Iespējams, esi iedvesmots uzsākt studijas medicīnā vai uzlabot nepieciešamās prasmes, lai varētu strādāt kā jogas pasniedzējs vai dzīvesstila mentors. Lai arī kāda būtu tava izvēle, tu pavisam noteikti atstāsi pozitīvu iespaidu uz citu cilvēku dzīvi.

 

Dvīņi

Šodien augstu vilni sitīs tava radošā enerģija. Prātā šausies ideja pēc idejas. Centies neapjukt un izvēlies no visa plašā ideju pulka vienu konkrētu, pie kuras realizēšanas strādāt. Vari būt drošs, ka rezultāts neliks tev vilties!

 

Vēzis

Šodien piedzīvosi pārmaiņas sevī pašā, savā sirdī. Ir kāds jautājums, kas velkas tev līdzi mēnešiem, varbūt pat gadiem. Tev bija konkrēts viedoklis attiecībā pret to, kuru nevienam no līdzcilvēkiem neizdevās mainīt. Nu beidzot spersi soli tuvāk tā atrisināšanai. Var gadīties, ka procesā nāksies pazaudēt pāris draugus.

 

Lauva

Šodien jutīsies lepns par kādu nesenu sasniegumu savā dzīvē. Tu smagi strādāji, lai šo mērķi sasniegtu, tādēļ saprotams, ka vēlēsies savā priekā dalīties ar visu pasauli. Tev ir visas tiesības justies lepnam un gandarītam! Ir daudzi cilvēki, kuri izmisīgi mēģina izdarīt to pašu, ko tu, taču viņiem tas neizdodas, tādēļ atsevišķos gadījumos ieteicams būt nedaudz pieticīgākam savā sajūsmā.

 

Jaunava

Iespējams, daudzi no apkārtējiem to nemaz nenojauš, taču tu esi ļoti jūtīgs cilvēks. Tev ļoti rūp tas, kā apkārtējie jūtas, tādēļ, baidoties ietekmēt viņu noskaņojumu, noklusē lielu daļu savu pārdzīvojumu. Cieni sevi un savas emocijas, dalies tajās ar saviem tuvākajiem. Neviens nevar būt simtprocentīgs praktiķis vienmēr un visur!

 

Svari

Šodien būsi intraverts. Labvēlīgs laiks nākotnes plānu sastādīšanai. Ieteicams būt godīgam pret sevi, apzināties savas spējas un izvēlēties mērķus, kurus reāli arī varēsi sasniegt. Neapšaubāmi, tu esi pelnījis visu vislabāko, tādēļ tiecies pēc tā soli, pa solim!

 

Skorpions

Šajā dienā būsi tāds kā ierasts – emocionāls. Diemžēl, šī īpašība bieži vien liek tev pārlieku asi reaģēt uz dažādiem jautājumiem un situācijām. Centies atslābināties un paraudzīties uz notiekošo racionāli. Tādējādi jutīsies labāk gan tu, gan tavi līdzcilvēki.

 

Strēlnieks

Ļauj vaļu savām emocijām un dari tās zināmas arī citiem! Ja esi gatavs spert nākamo soli romantiskajās attiecībās – nebaidies un pārrunā šo iespēju ar savu partneri. Esi atklāts, saki visu, kas uz sirds. Sarunas ritēs viegli, raiti un apkārtējie novērtēs tavu atvērtību.

 

Mežāzis

Šodien sapratīsi, ka kaut kas tavā dzīvē pārāk strauji uzņem savus apgriezienus un norit ātrāk, nekā tu vēlētos. Situācija pavisam drīz var iziet ārpus tavas kontroles, kas tev nepavisam nepatīk un tu daudz komfortablāk justos ar lielākām laika rezervēm. Atrodi laiku, lai pārrunātu šo situāciju ar visām tajā iesaistītajām personām. Iespējams, tev izdosies vērst visu par labu.

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi gluži kā teicamnieks. Darba gaitās vai skolā tev bez problēmām izdosies atrast pareizās atbildes uz visiem jautājumiem. Ļauj mirdzēt savam intelektam! Tu esi smagi strādājis pie tā, lai to attīstītu un nu vari lepoties, ka esi kļuvis par iedvesmu citiem, kuriem ir grūtības saglabāt nezūdošu motivāciju.

 

Zivis

Šodien tevi mocīs nožēla. Ir kāda situācija pagātnē, kura atrisinājās pilnībā citādāk, nekā biji plānojis. Iespējams, ja tev būtu vēl viena iespēja, tu būtu veicis citas izvēles un pieņēmis citus lēmumus. Diemžēl, nevienam no mums nav iespēja pagriezt laiku atpakaļ. Dažas dzīves sniegtās mācības ir grūtāk pieņemamas, dažas vieglāk, taču tās visas pavisam noteikti ir nozīmīgas ceļā uz izaugsmi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.