Home Bez tēmas Horoskops 27. septembrim

Horoskops 27. septembrim

0
kelsey grossmann

Līdz ar Mēness pāriešanu Mežāža zīmē, augstu vilni sitīs ambīcijas. Koncentrēsies un palīdzības sniegšanu citiem, kā arī darbu pie dažādiem projektiem. Lielais enerģijas pieplūdums, mērķtiecība un jauda nāks par labu ik vienam, turklāt gan darbā, gan mājas dzīvē. Zvaigznes būs tev labvēlīgas. Kopā ar Venēru Jaunavas zīmē zemes zīmju pārstāvji piedzīvos milzu izaugsmi.

 

Auns

Perfekta diena savu karjeras plānu attīstīšanai. Tavas vēlmes atradīsies saskaņā ar taviem mērķiem un pateicoties tam gūsi panākumus, kuri atnesīs tev uzmanību un atzinību. Ir pienācis tavs laiks uzmirdzēt! Izmanto un izbaudi to!

 

Vērsis

Šodien ieteicams pievērsties savu horizontu paplašināšanai. Iespējams, nāksies izdarīt izvēli saistībā ar kādu personīgu vai darba jautājumu. Neļauj bailēm tevi atturēt no došanās uz priekšu! Uzlabo savu dzīvi, sakārto to tā, lai pats tajā justos laimīgs! Bailes ir lielākais šķērslis ceļā uz pārmaiņām, taču tās ir īslaicīgas. Tu būsi laimīgs, ja atmetīsi tās malā un pieņemsi pareizo lēmumu!

 

Dvīņi

Ir laiks atšķirt jaunu lapaspusi savā dzīves grāmatā. Iespējams, jau kādu laiku esi apsvēris iespēju veikt pārmaiņas konkrētā jomā un nu ir īstais laiks rīkoties. Tava apķērība un spēja pielāgoties nodrošinās sasniegumus vienmēr un visur, tādēļ aiziet, lec iekšā jaunos piedzīvojumos!

 

Vēzis

Šodien ieteicams veltīt savu laiku savu attiecību izkopšanai. Tavs mīļotais cilvēks ļoti novērtēs viņam veltīto uzmanību un jūs abi viens otru uzlādēsiet ar pozitīvu enerģiju, tādējādi stiprinot arī savstarpējās attiecības. Izbaudi šo abpusējo mīlestību un cieņu.

 

Lauva

Pastāv liels risks, ka mainīgā garastāvokļa un emocionalitātes dēļ izvēlēsies lemt par labu vairākiem nepārdomātiem vai pat sev kaitējošiem lēmumiem. Nodrošini sevi ar veselīgu uzturu un neaizmirsti par fiziskajām aktivitātēm. Rūpes par veselību atmaksāsies ilgtermiņā!

 

Lauva

Tev allaž ir praktiska pieeja it visam, taču šodien vēlēsies kļūt nedaudz radošāks. Iespējams, prātā iešausies ideja jaunam projektam vai darbam, kura rezultāts lieliski varētu bagātināt tavu mājas un ģimenes dzīvi. Dalies savās domās ar apkārtējiem un priecājies līdz ar viņiem par iespēju atrisināt kādu ieilgušu problēmu! Tu nudien esi īsts laimes kalējs!

 

Svari

Šodien jutīsi spēcīgu saikni ar mājām un ilgosies pēc stabilitātes. Iespējams, pēdējā laikā daudz esi domājis par savu pagātni un to, kā tā izveidojusi tevi par tādu cilvēku, kāds esi šobrīd. Labvēlīgs laiks atmiņas raisošiem ceļojumiem un izbraucieniem. Tie palīdzēs saprast tev tavus nākotnes plānus un mērķus.

 

Skorpions

Šodien viss, ko pateiksi, būs gluži kā kulaks uz acs. Tev piemitīs teju magnētiska aura, kura mudinās apkārtējos tevī patiesi ieklausīties. Centies būt atklāts un runā no sirds. Šis ir īstais laiks,kad paplašināt savu atbalstītāju loku.

 

Strēlnieks

Šodien jutīsi vēlmi pēc kaut kā jauna savā dzīvē. Kaut kā, kas palīdzētu izdaiļot un uzlabot vietu, kur tu dzīvo vai strādāt. Ļaujies nelielam iepirkšanās drudzim! Ieteicams gan izvairīties no emocionāliem pirkumiem, kurus vēlāk var nākties nožēlot.

 

Mežāzis

Šodien jutīsi spēcīgu pārliecību par savu taisnību kādā nozīmīgā jautājumā. Vēlēsies iet pāri līķiem, lai tikai pierādītu apkārtējiem, ka taisnība ir tavā pusē. Ieteicams vispirms padomāt, cik svarīgs šis jautājums tev būs pēc, piemēram, pieciem gadiem. Visticamāk, ne pārāk, tādēļ esi atvērts kompromisam. Jebkurā situācijā ir iespējams atrast zelta vidusceļu.

 

Ūdensvīrs

Šajā dienā ieteicams pārdomāt savu sakāmo un tikai tad to spļaut pār lūpām. Tu esi talantīgs runātājs un apkārtējie ar aizrautību vēro tavu degsmi par dažādiem jautājumiem. Vārdi no tevis plūst brīvi un auditorija tos labprāt uzklausa. Diemžēl, šodien var nākties vairāk piedomāt pie tā, ko teikt un ko paturēt pie sevis, lai izvairītos no dažādām nepatīkamām situācijām.

 

Zivis

Jau ilgāku laiku sapņo par ballīti vai citu kopīgu pasākumu draugu lokā? Šī ir tā diena, kad to realizēt! Draudzība un pozitīvās emocijas atstās labvēlīgu iespaidu uz tavu veselību un kopējo labsajūtu. Pavadi laiku lieliskā kompānijā un tu jutīsies daudz labāk, nekā šobrīd!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.