Home Nopietnāk Liela nelaime sestdien notikusi nesen dzimušo trīnīšu ģimenē

Liela nelaime sestdien notikusi nesen dzimušo trīnīšu ģimenē

0
METRO GRAB - taken from Go Fund Me page without permission Heartbroken grandmother pays tribute to twin babies tragically killed in accident Website - https://www.gofundme.com/for-little-noah-and-charlie Picture: GoFundMe

 

Kādā Velsas ģimenē sestdien notikusi traģēdija, kad mamma Sāra (29) pēkšņi sapratusi, ka divi no trim viņas piecus mēnešus vecajiem trīnīšiem neelpo, vēsta britu mediji.

 

Noa, Čārlija un Ītana mamma nekavējoties saukusi ātro palīdzību, kas mazos nogādāja slimnīcā. Diemžēl tur paziņots, ka no trim izdzīvojis vienīgi Ītans.

 

Zēnu vecmāmiņa Džeina savā “Facebook” kontā ievietojusi mazuļu attēlu un veltījusi viņiem aizkustinošus vārdus. “Šī ir smagākā diena, kāda jebkad bijusi. Man jāsaka ardievas saviem visskaistākajiem mazdēliem Noa un Čārlijam. Arlabunakti, mani dārgumiņi, dusiet mierīgi līdz mēs tiksimies atkal. Ļoti mīlu jūs.”

 

Policija izmeklē, vai mazie nav saindējušies ar oglekļa monoksīdu, vai arī miruši no zīdaiņu pēkšņās nāves sindroma. Šajā lietā nav aizdomīgu apstākļu, vēsta likumsargi.

 

Otra mazuļu vecmāmiņa Siobana Boida sākusi līdzekļu vākšanu mazuļu bērēm vietnē GoFundMe. Tajā līdzcilvēki aktīvi ziedo naudu un izsaka līdzjūtību ģimenei. Šobrīd savākti jau aptuveni 4000 mārciņu.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.