Home Nopietnāk Uzzini, kā nodokļu reforma ietekmēs Tevi vai Tavu uzņēmumu!

Uzzini, kā nodokļu reforma ietekmēs Tevi vai Tavu uzņēmumu!

1

2017.gada jūlijā Saeima nodokļu reformas ietvaros ir apstiprinājusi vairākus likumprojektus. Tādējādi ar 2018. gada 1. janvāri būs spēkā būtiskas izmaiņas vairākos nodokļu normatīvajos aktos. Izmaiņas skars vairākas jomas – iedzīvotāju ienākuma nodokli, sociālo iemaksu veikšanas kārtību, uzņēmumu ienākuma nodokli, pievienotās vērtības nodokli un citas.

 

Tādēļ Valsts Ieņēmumu Dienests izveidojis savā tīmekļa vietnē atsevišķu sadaļu “Kā mani ietekmēs nodokļu reforma?” privātpersonām un uzņēmējiem, lai skaidrotu, kā tieši šīs izmaiņas ietekmēs dažādas iedzīvotāju grupas.

 

Tā kā vairāki normatīvie akti, kas nosaka attiecīgās likuma normas piemērošanas kārtību, vēl nav apstiprināti vai arī tiek precizēta to pašreizējā redakcija, šī sadaļa regulāri tiks aktualizēta un papildināta.  Tādēļ aicinām regulāri ieskatīties šajā sadaļā un sekot līdzi izmaiņām!

Aicinām arī izmantot iespēju apmeklēt VID bezmaksas seminārus par izmaiņām nodokļu jomā Rīgā un visā Latvijā.  Informācija par tiem pieejama sadaļā “Aktualitātes/Notikumi” un sociālajos tīklos.

Ceram, ka jūs šeit atradīsiet atbildes uz galvenajiem jūs interesējošajiem jautājumiem. Ja tomēr jums rodas vēl kādi papildu jautājumi vai neskaidrības, izmantojiet iespēju konsultēties ar mūsu speciālistiem jums ērtākajā veidā.

1 COMMENT

  1. jau ir ietekmējušas-uzspļauju tai jobanajai lv-aizrijaties maitas-tanī valstī pat nosprāgt nevar normāli!!!uzbāza busiem nodokli kā pa smago,toties rijīgā ušaka 2x smagākie brauc kā vieglie!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.