Home Nopietnāk Liela nelaime piemeklējusi ģimeni Lielvārdē, kas nesen jau zaudēja mammu

Liela nelaime piemeklējusi ģimeni Lielvārdē, kas nesen jau zaudēja mammu

1

 

Naktī uz trešdienu Lielvārdē nodegusi dzīvojamā māja – tās saimnieki zaudējuši visu, vēsta LNT Degpunktā. Skumji, bet nesen ģimene zaudēja arī mammu.

Saimnieks naktī pamodies no tā, ka smacis nost. Iespējams, viņu pamodinājis kāds svešs vīrietis. Izkļuvis laukā pa logu un bijis spiests noskatīties, kā nodeg viņa īpašums. Viņš arī nezina, kurš izsaucis glābējus. Viņa meita Loreta, kuru žurnālisti sastop notikuma vietā, atzīst, ka šobrīd ar kungu nav iespējams normāli aprunāties – viņš nolēmis bēdas slīcināt pudelē.

Šis ģimenei ir smags laiks, un meita dara visu, lai noturētu tēti – nesen nomirusi mamma, un pēc tā viņš nav ticis tam visam pāri. Tagad vēl ugunsgrēks – grūti.

Vīrietim pieder puse no nodegušā nama, otra puse ir kādas gados vecākas kundzes īpašumā. Viņa gan ikdienā tur nedzīvo. Tieši viņai piederošajā daļā nelaime sākusies, turklāt divās vietās vienlaicīgi. Ģimenei ir aizdomas par tīšu dedzināšanu. Nesen kundzes pusmāju iegādājies kāds pircējs, un vēlējies iegādāties arī otra īpašnieka daļu, bet meitenes tēvs tam nav piekritis.

Policija ekspertīzē noskaidros, kā nelaime sākusies. Loreta ir droša, ka vainīgo noķers un sauks pie atbildības. Bet tikmēr ģimenei nepieciešama palīdzība – tētim būs nepieciešams īres dzīvoklis un dažādas sadzīves mantas, piemēram, drēbes. Zvanīt Loretai pa tālruni 25394135.

 

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.