Home Nopietnāk 1.septembra nelaime Kuldīgā: Ģimene uzskata, ka slēpj dēliņa nāves apstākļus

1.septembra nelaime Kuldīgā: Ģimene uzskata, ka slēpj dēliņa nāves apstākļus

1

Jau vairākkārt vēstīts par traģēdiju 1.septembrī Kuldīgā, kur sieviete ar automašīnu “Audi” nāvējoši notrieca 10 gadus veco riteņbraucēju Madaru.

 

Lai gan kopš negadījuma pagājušas teju trīs nedēļas, jautājumu par notikušo aizvien ir daudz vairāk nekā atbilžu, vēsta TV3 Bez Tabu. Zēna tēvs Sandis ir absolūtā neizpratnē par 1.septembrī traģēdijas vietā piedzīvoto. Viņš nesaprot, kādēļ likumsargi uzreiz neslēdza ceļu, kādēļ atļāvās smēķēt un sākotnēji noraudzīties uz notikušo kā izrādē.

 

Liktenīgajā dienā Madars ar riteni devies lasīt ābolus. Kad uzzinājis par notikušo, Sandis atskrējis uz negadījuma vietu, kur ceļa vidū, ap 30 cm no baltās vidus līnijas gulējis dēls. Viņš mēģinājis veikt pirmo palīdzību, tikmēr automašīnas burtiski braukušas viņam gar galvu, jo ceļu neviens nav bloķējis. Tēvs uzskata, ka atļaujot mašīnām braukt, tika dzēstas notikušā pēdas.

 

Sandis uzskata, ka zēnu notriekusī sieviete pārkāpusi ceļa ass līniju, “izsitusi” mazākas nozīmes ceļa galā braucošo zēnu, kurš pārlidojis pār automašīnu, un apstājusies. Ja mašīna būtu laicīgi bremzējusi, sekas nebūtu tādas, uzskata tētis.

 

Eksperti veikuši kaut kādus mērījumus, meklējuši asins pleķus, bet nav sapratuši, kas un kā jādara – Sandis viņu darbu novērtē nosodoši. Tāpat tēvam licies dīvaini, ka vadītāja uz nozieguma vietu izsaukusi savu advokātu – kādēļ lai nevainīgs cilvēks tā rīkotos?

 

Plašāk par notikušo skatieties sižetā!

 

 

1 COMMENT

  1. tā ir liela traģēdija,…..bet ja no mazāksvarīga ceļa….sievietei šoks…..ne jau tīšām-līdzjūtība tētim,mamai,radiem………bet neplosiet arī to audi braucēju………

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.