Home Slavenības Midltones trešā grūtniecība: Hercogiene pirmo reizi iziet sabiedrībā. VIDEO

Midltones trešā grūtniecība: Hercogiene pirmo reizi iziet sabiedrībā. VIDEO

1

 

Kembridžas hercogiene ir atgriezusies pie savu pienākumu pildīšanas un filmējusies jaunā garīgās veselības videoklipā, uzrunājot cilvēkus, ziņo britu mediji.

 

Nu hercogiene beidzot jutusies labāk, lai varētu iziet sabiedrībā un pildīt savus ikdienas pienākumus. Viņa filmējās, sniedzot uzrunu jaunajai garīgās veselības kampaņai „Tu nekad neesi pārāk jauns, lai runātu par garīgo veselību”. Šis klipiņš tiks rādīts Lielbritānijas pamatskolās. Iepriekš Midltone grūtniecības toksikozes dēļ izlaida vairākus pasākumus, tostarp dēla – prinča Džordža pirmo skolas dienu.

 

„Mums visiem palīdz tas, ka runājam par savu garīgo veselību. Ko teikt un, ar ko runāt, ja mūsu sajūtas ir tik lielas, ka paši ar tām netiekam galā? Kā uzklausīt un palīdzēt, ja vienam no mūsu draugiem klājas grūti? Dažreiz tā ir tikai vienkārša saruna, kas var uzlabot daudzas lietas,” savu uzrunu uzsāk Midltone. Pēc viņas runas turpinājumā ir filmiņa ar zīmējumiem, info grafikām, kas ierunāta bērnu balsīs.

 

Bekingemas pils nav nākusi klajā ar oficiālu ziņojumu par Kembridžas hercogienes plānoto aptuveno dzemdību laiku, taču tiek uzskatīts, ka viņa varētu būt jau gaidību otrajā trimestrī. Tas nozīmē, ka arī toksikozei pamazām vajadzētu kļūt vieglākai.

 

Lūk, video:

 

1 COMMENT

  1. smuka seksiiga ceertama kuciite…labpraat vinai kaartiigi iespraustu un arii 4, 5 un taa taalaak uztaisiitu…
    Vai nav kaadam vinas plikbildes, nu vismaz kur vinas lielie tvirtie cichi ir redzami

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.