Home Bez tēmas Horoskops 21. septembrim

Horoskops 21. septembrim

0
Jon Flobrant

Šī diena būs siltas un draudzīgas enerģijas piepildīta. Mēness atrodas Svaru zīmē, caurvijot dienu ar kopības sajūtu raisošu atmosfēru. Venera aizvien ir Jaunavas zīmē, mīlas dzīvē ieaicinot stabilitāti, aizrautību un dzirksteļojošu noskaņojumu. Merkurs joprojām atrodas Skorpiona zīmē un tas izpaudīsies nelielā spriedzē un vēlmē meklēt patiesību.

 

Auns

Šodien būsi īpaši vēlīgs pret citiem un neskoposies ar sava laika veltīšanu tiem. Iespējams, kādam ļoti noderēs tavs padoms vai viedoklis konkrētā jautājumā. Dalīšanās pieredzē un zināšanās ar apkārtējiem nāks par labu arī tev pašam. Atceries, ka lielākā dāvana ir mūsu attiecības un komunikācija ar citiem cilvēkiem.

 

Vērsis

Šodien vari saskarties ar grūtībām pieņemt sava mīļotā cilvēka rīcību. Šis cilvēks ir izdarījis kaut ko tev nepieņemamu un tu ar to nevari samierināties, kā rezultātā arī nespēj saprast, vai un kā šo situāciju var risināt. Centies atrast kompromisu, it īpaši, ja konflikta pamatā ir nekas vairāk kā atšķirīgi viedokļi.

 

Dvīņi

Šodien ieteicams izdarīt kādu labu darbu. Padomā, kā tu kaut nedaudz varētu padarīt kāda dienu labāku. Labestība, kuru izstarosi, uzmundrinās ne vien apkārtējos, bet arī tevi pašu. Atskārtīsi, ka arī tavos spēkos ir padarīt pasauli kaut nedaudz labāku ik dienas.

 

Vēzis

Kāds vēlēsies dalīties ar tevi savā noslēpumā. Viņš jutīsies komfortabli, klāstot tev savas emocijas, pateicoties tavai maigajai un saprotošajai personībai. Centies saglabāt šīs īpašības un esi atvērts, lai kādi arī nebūtu dzirdētie jaunumi. Tu būsi liels atbalsta punkts šim cilvēkam un viņam tavs viedoklis ir ļoti svarīgs.

 

Lauva

Tev šodien var nākties piedzīvot zaudējuma sajūtu. Kāds nesen ir pametis tavu dzīvi vai kāda situācija ir izvērtusies ne tā, kā biji plānojis. Velti laiku pārdomām un šī zaudējuma nozīmei, kā un cik daudz tas ietekmēs tavu dzīvi. Atceries, ka viss, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākus!

 

Jaunava

Šodien būsi nedaudz greizsirdīgs. Šķiet, ka kāds tavs paziņa bez lielām pūlēm prot iegūt visu, ko vēlas. Lai arī šādas sajūtas laiku pa laikam piemeklē ik vienu, centies būt saprotošāks. Mēs savām acīm redzam tikai vienu mazu daļu no citu cilvēku dzīves un mums nav ne jausmas, kas patiesībā notiek šī ārēji veiksmīgā un skaistā cilvēka dzīvē. Skaudība tikai un vienīgi negatīvi ietekmēs tevis paša garastāvokli.

 

Svari

Šodien vēlēsies ieraudzīt sevi jaunā gaismā. Iespējams, pievērsīsies kam tādam, kur iepriekš sevi nespēji saskatīt kā veiksmīgu un pieteikami labu. Perfekta diena, lai dotu iespēju pašam sev pierādīt, uz ko tu esi spējīgs! Pārsteidz sevi un uzlabo savu pašpārliecinātību!

 

Skorpions

Ir kāds cilvēks tavā dzīvē, kuru, lai kā tu censtos, neizdodas līdz galam atkost. Tu mīli analizēt apkārtējos un parasti tev visai veiksmīgi izdodas atšķetināt to patiesās personības, izņemot šo vienu. Pavadi vairāk laika ar šo cilvēku! Iespējams, atklāsi viņā ko patiesi interesantu vai pat iedvesmojošu!

 

Strēlnieks

Tev priekšā ir visai saspringta diena. Būs daudz pienākumu gan mājās, gan darbā, turklāt vairums no tiem – steidzami izpildāmi. Nesatraucies, jau drīz tiksi atalgots ar ilgi gaidīto atpūtu, kuru pēc lielā padarīto darbu apjoma spēsi izbaudīt vairāk kā jebkad!

 

Mežāzis

Šodien pilnībā pievērsīsies darbam vai kādam konkrētam projektam. Kaut kam, kur nododies ar visu sirdi un dvēseli, tērējot tam daudz sava laika un enerģijas. Dari, kas darāms, taču centies pilnībā ignorēt pārējās jomas savā dzīvē. Ir daudzi cilvēki, kuriem tu rūpi, tādēļ atrodi laiku arī viņiem.

 

Ūdensvīrs

Šodien neizbēgams var kļūt kāds konflikts ar konkrētu cilvēku tavā dzīvē. Šis cilvēks allaž ir naida un dusmu pilns, kā rezultātā jūsu attiecībās nesaskaņas nav reta parādība. Centies viņa rīcību neuztvert personīgi. Attiecies pret viņu ar vēsu prātu, lai liktu viņam nomierināties.

 

Zivis

Ir kaut kas, kas neliek mieru tavam prātam pēdējā laikā. Kaut kas, kas tev rada zināmas neērtības, taču baidies, ka, ja iebildīsi, izcelsies pamatīgs konflikts un nav nekas, ko tu ienīsti vairāk par konfliktiem. Atceries, ka ir vairāki taktiski veidi, kā risināt šāda veida situācijas. Izmanto sev piemītošo empātiju un ar tās palīdzību meklē atpakaļceļu uz harmoniju.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.