Home Slavenības Aktieris Rūdolfs Plēpis Stradiņos piedzīvo nepatīkamus brīžus

Aktieris Rūdolfs Plēpis Stradiņos piedzīvo nepatīkamus brīžus

0
Facebook/Rūdolfs Plēpis
Facebook/Rūdolfs Plēpis

Kā otrdien vēsta populārais izdevums “Kas Jauns”, leģendārais latviešu aktieris Rūdolfs īsi pirms savas 67.dzimšanas dienas, kuru viņš atzīmēja 17. septembrī, P.Stradiņa slimnīcas uzņemšanas nodaļā pavadījis deviņas stundas.

Aktierim bijis paaugstināts asinsspiediens, tādēļ poliklīnikas ārsts norīkojis viņu uz Stradiņiem, lai veiktu asinsanalīzes. No pusdienlaika līdz pat plkst. 21 viņš praktiski visu dienu pavadījis uzņemšanā. “Tas ir prātam neaptverami!” izdevumam saka Plēpis.

Viņš nodaļā nav bijis viens, arī citiem klientiem neviens neesot pievērsis nekādu vērību. “Redzot to, kas tur notiek, sajūta ir diezgan šaušalīga,” viņš piebilst. Personāls uz uzdotajiem jautājumiem tikai attraucis, ka par jautāto neatbild, lai gaidot ārstu.

Ap plkst. 18 pie Plēpja pienākusi dakterīte, lai pavēstītu, ka ir analīžu rezultāti, bet nav tomogrāfijas rezultātu. Pēc aptuveni trim stundām Plēpis beidzot varēja doties mājup. Visu dienu nosēdējis bez ēdiena un dzērienam un vēl samaksājis 27 eiro, aktieris ir sašutis par slimnīcā pieredzēto.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.