Home Nopietnāk Patversmes ‘Mežvairogi’ saimnieki piedzīvojuši biedējošu atradumu

Patversmes ‘Mežvairogi’ saimnieki piedzīvojuši biedējošu atradumu

0

 

Pagājušajā nedēļā dzīvnieku patversmes “Mežvairogi” saimnieki ādā birzītē netālu no iestādes teritorijas piedzīvoja baisu atradumu – suņa līķi, kas vēl dažas dienas iepriekš bija redzēts “Latvijas Autoceļu uzturētāja” darbinieka automašīnā, vēsta LNT “Degpunktā”.

 

Tā kā patversme atteikusies mirstīgās atliekas savākt, acīmredzot, darbinieks gluži vienkārši izlēmis līķi nobēdzināt mežā un izlikties, ka nekas nav noticis. Patversmē uzsver, ka vīrietim piedāvāts vismaz nolasīt dzīvnieka mikročipu, tomēr viņš devies prom.

 

“Mežvairogu” vadītāja Danuta Priede uzsver, ka netiek veikta nekāda uz ceļiem notriekto dzīvnieku identifikācija, līdz ar to, piemēram, par notriekto šķirnes dzīvnieku jūs kā saimnieks nekad neuzzinātu.

 

Viņa jau gada sākumā uzrunājusi “Latvijas Autoceļu uzturētāju”, ka darbiniekiem, kuri savāc notriektos dzīvniekus, jābūt mikročipu lasītājiem. Šobrīd to nav, gluži tāpat kā sadarbības starp atbildīgajām institūcijām.

 

Par konkrēto gadījumu atbildīgais darbinieks esot saņēmis aizrādījumu. Tomēr kopumā iestāde neuzskata, ka viņiem būtu jāmeklē notriekto dzīvnieku saimnieki, jo to neparedz likums. Plašāk par šo situāciju skatieties sižetā!

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.